Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2018 19:55
SEGA szykuje się do ujawnienia nowej gry. Tytuł przygotowany przez byłych twórców Fable i Theme Hospital
470V

SEGA szykuje się do ujawnienia nowej gry. Tytuł przygotowany przez byłych twórców Fable i Theme Hospital

SEGA w ubiegłym roku nawiązała współpracę z doświadczonymi deweloperami i już w przyszłym tygodniu poznamy nową produkcję przygotowywaną przez autorów między innymi Fable. Japończycy potwierdzili dokładną datę prezentacji.

SEGA w ubiegłym roku  potrafiła pozytywnie zaskoczyć. Korporacja zdecydowała się otworzyć na rynek PC i wrzucić na Steam swoje dwie, wielkie produkcję: Bayonettę i Vanquish. Japończycy jednocześnie pomagają mniejszym firmom i w ubiegłym roku nawiązano współpracę z Two Point Studios.

Total War: Three Kingdoms wyciekło, więc SEGA ujawnia grę! Zwiastun pokazuje nową strategię

Mogę się śmiało założyć, że pewnie większość naszych czytelników nigdy wcześniej nie słyszała o Two Point Studios. Nie jest to przypadek, ponieważ w ubiegłym roku pojawiła się jedna, skromna wiadomość o powstaniu zespołu i nawiązaniu współpracy z Segą.

Od tego czasu autorzy wciąż pracowali nad grą, w spokoju rozwijali produkcję i dopiero dzisiaj otrzymaliśmy pozytywną wiadomość – Two Point Studios ujawni swoją pierwszą grę 16 stycznia 2018 roku.

Co to będzie? Trudno tak naprawdę zgadywać, ponieważ deweloperzy dotychczas nie pisnęli słówkiem na temat projektu. Należy jednak zwrócić uwagę na skład Two Point Studios – brytyjskie studio zjednoczyło byłych deweloperów z Lionhead (seria Fable, Black & White) oraz twórców z Bullfrog Productions (serie Syndicate, Dungeon Keeper, Theme, Populous).

Źródło: Twitter.com

Tagi: