Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2018 17:43
Total War: Three Kingdoms wyciekło, więc SEGA ujawnia grę! Zwiastun pokazuje nową strategię
1673V

Total War: Three Kingdoms wyciekło, więc SEGA ujawnia grę! Zwiastun pokazuje nową strategię

Po godzinie 17:00 rozpoczęło się odliczanie do zaprezentowania nowej produkcji z serii Total War. SEGA chciała podgrzewać atmosferę przez 24 godziny, jednak prawdopodobnie niemiecki wydawca podzielił się informacją prasową przed czasem. Japończycy zakończyli odliczanie i pokazali grę.

Total War: Three Kingdoms to strategia stworzona przez Creative Assemlby, a wydana przez Segę. Produkcja miała zostać ujawniona za 24 godziny, jednak ze względu na pomyłkę, już dzisiaj poznaliśmy tytuł.

Total War: Warhammer II. Inwazja egipskich zombiaków na nowym zwiastunie

SEGA wpadła na ciekawy pomysł. Firma zdecydowała się podgrzać atmosferę przed wielką zapowiedzią nowej odsłony Total War, więc o 17:00 rozpoczął się live-stream z odliczaniem – tytuł miał zostać pokazany po 24 godzinach.

Nie musieliśmy czekać tak długo. Wiele na to wskazuje, że Niemcy otrzymali informacje prasową przed czasem, bo po godzinie 17:00 dziennikarze zaczęli publikować szczegóły dotyczące Total War: Three Kingdoms.

Wydawca na szczęście nie zdecydował się schować głowę w piasek, a po prostu opublikował materiał wideo i jednocześnie pokazał tytuł. Gra została umiejscowiona w 190 roku naszej ery i zaprowadzi graczy do Chin.

Twórcy zdecydowali się przedstawić sylwetkę Dong Zhuo – chińskiego dowódcy okresu Han, który od 25 września 189 roku aż do swojej śmierci kontrolował cesarza. Był brutalnym tyranem, ale gracze wcielą się w tę postać. Głównymi bohaterami Total War: Three Kingdoms została trójka wojowników, która zamierza stworzyć tajną koalicję i przeciwstawić się Dong Zhuo.

Źródło: YouTube.com

Tagi: