Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2018 16:37
Godzilla: Planet of the Monsters na Netflix w styczniu. Zwiastun zapowiada pierwszą część trylogii
3664V

Godzilla: Planet of the Monsters na Netflix w styczniu. Zwiastun zapowiada pierwszą część trylogii

Szykujcie się na kolejny seans na platformie Netflix. Jeszcze w styczniu otrzymamy możliwość spojrzenia na pierwszą część Godzilla: Planet of the Monsters. Najnowszy zwiastun pokazuje animację stworzoną przez Toho Animation i Polygon Pictures.

Już w ubiegłym roku otrzymaliśmy konkretne informacje dotyczące Godzilla: Planet of the Monsters, ale dzisiaj możecie szykować popcorn i inne przekąski. Pierwsza część trylogii zadebiutuje na platformie Netflix już 17 stycznia.

Bright otrzyma kontynuację. Netflix potwierdza produkcję

17 listopada 2017 roku odbyła się japońska premiera Godzilla: Planet of the Monsters. Jest to animacja stworzona przez Toho Company oraz Polygon Pictures, która nie trafi do kin na Zachodzie. Netflix został wydawcą projektu w Europie oraz Stanach Zjednoczonych i w przyszłym tygodniu początek opowieści zobaczymy bez wychodzenia z domów.

Kobun Shizuno oraz Hiroyuki Seshita zostali reżyserami opowieści, której scenariusz przygotował Gen Urobuchi. Akcja filmu została umiejscowiona pod koniec XX wieku, gdy Ziemia została zniszczona przez wielkie bestie. Ludzie zdecydowali się na ucieczkę i wysłali statkiem Aratrum niedobitków na planetę Taus Cetus e, która jest oddalona od Ziemi o 12 lat świetlnych. Ocaleni po 20 letniej podróży orientują się, że środowisko naturalne tego miejsca nie nadaje się na osiedlenie, więc grupa decyduje się na powrót „do domu”. Sytuacja nabiera jednak nieoczekiwanych wydarzeń, ponieważ po powrocie na Ziemie, ludzie orientują się, że na ojczystej planecie minęło już 20 tysięcy lat, a cały ekosystem został zmieniony przez Godzillę. Ludzie nie widzą innego wyjścia i rozpoczynają walkę, która ma na celu odbicie planety.

Jest to pierwsza część trylogii, a kolejne przygody zostaną opublikowane na platformie w 2018 roku. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun przygotowany przez Netflix Japan.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery godzilla netflix zwiastun