Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2018 16:36
Bright otrzyma kontynuację. Netflix potwierdza produkcję
996V

Bright otrzyma kontynuację. Netflix potwierdza produkcję

Bright to jedna z ostatnich ciekawostek platformy Netflix, która podzieliła widzów oraz krytyków. Niektórzy chwalą, inni narzekają, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec opowieści w tym niezwykłym świecie.

22 grudnia na platformie Netflix zadebiutował Bright. Film z budżetem 90 milionów dolarów nie podbił serc wszystkich widzów, jednak wielu subskrybentów chwaliło między innymi ciekawy świat wykreowany przez Davida Ayera.

Bright - recenzja filmu. W inwazji przeciwko kinom Netflix zalicza falstart

Jeszcze przed premierą pierwszej odsłony pojawiły się głosy, według których Netflix zamierza stworzyć kontynuację, jednak ze względu na mieszane opinie, niektórzy wątpili w tę wiadomość. Dzisiaj platforma oficjalnie potwierdziła plotki.

Należy tutaj na pewno wspomnieć, że Netflix przeznaczył na promocję Bright sporo gotówki – platforma porównywała seans w kinie do oglądania filmu na własnej kanapie. To na pewno nie pierwsza i ostatnia próba przyciągnięcia do usługi nowych widzów, którzy nie preferują oglądania seriali.

Aktualnie nie otrzymaliśmy informacji dotyczącej premiery Bright 2. Sporą ciekawostką jest fakt, że tym razem to David Ayer zajmie się scenariuszem – to właśnie on napisał opowieści dla „Legion samobójców”, „Furia”, „Bogowie ulicy”, czy też „Szybcy i wściekli”.

Tagi: bright bright 2 david ayer netflix