Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.01.2018 19:57
Metroid Prime 4 i Bayonetta 3 to możliwe hity Nintendo na 2018 rok. Norwegowie opublikowali informację
1011V

Metroid Prime 4 i Bayonetta 3 to możliwe hity Nintendo na 2018 rok. Norwegowie opublikowali informację

Nadal czekamy na potwierdzenie plotek dotyczących przyszłotygodniowego Nintendo Directa, na którym otrzymamy informacje dotyczące nadciągających produkcji na konsole Nintendo. Zdaniem najnowszego przecieku, Japończycy szykują między innymi Metroid Prime 4 oraz Bayonetta 3 na Nintendo Switcha i obie produkcje zadebiutują w przeciągu następnych 12 miesięcy.

W 2017 roku nie mogliśmy narzekać na ekskluzywne tytuły serwowane na Nintendo Switch. Wielu graczy wierzy, że Japończycy nie zawiodą w następnych miesiącach i właśnie z tego powodu wszyscy czekają na nadciągającą imprezę.

Nintendo szykuje zapowiedź 15 gier na Nintendo Switch. Impreza jeszcze w styczniu?

Zdaniem przecieków Nintendo ma zaprezentować gry w przyszłym tygodniu – Nintendo Direct ma odbyć się 11 stycznia, lecz wciąż czekamy na konkretną wiadomość od samego Nintendo.

Jeśli ta informacja zostanie potwierdzona, to bardzo możliwe, że na wydarzeniu zobaczymy Metroid Prime 4 oraz Bayonetta 3, ponieważ zdaniem Nintendo Norwegia te produkcje trafią do graczy w 2018 roku!

„2017 rok był zdecydowanie rokiem Nintendo i z niecierpliwością czekamy na 2018 rok, w którym zadebiutują takie gry jak Bayonetta 3, Metroid Prime 4 i Kirby: Star Allies oraz wiele innych tytułów, które pokażemy w tym roku.”

Te słowa pojawiły się na oficjalnej witrynie Norwegowie oddziału Nintendo, jednak oczywiście dość prędko wiadomość została zmieniona i teraz wygląda następująco:

„2017 rok był zdecydowanie rokiem Nintendo i czekamy na nowe i ekscytujące tytuły w 2018 roku.”

To oczywiście nie jest żadne potwierdzenie, lecz musicie przyznać, że jest to bardzo ciekawa… Wpadka? Nintendo na pewno szykuje na następne miesiące kilka bomb i z wielką radością ucieszyłbym się z między innymi  Bayonetta 3, Metroid Prime 4, czy też oczywiście nadciągających Pokemonów.

Źródło: Twitter.com

Tagi: bayonetta 3 Metroid Prime 4 Nintendo nintendo direct nintendo switch