Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2018 18:36
Z Archiwum X powraca, Scylli rezygnuje z serialu, a producent komentuje sytuację
2094V

Z Archiwum X powraca, Scully rezygnuje z serialu, a producent komentuje sytuację

Już dzisiaj o godzinie 21:00 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 11 sezonu Z Archiwum X. Widzowie mogą przygotować się na seans oglądając zwiastun, a jednocześnie zapoznać się ze słowami producenta, który wypowiedział się o przyszłości serii bez Gillian Anderson.

W ubiegłym roku byliśmy świadkami wielkiego powrotu Z Archiwum X. Po czternastoletniej przerwie serial powrócił w sześcioodcinkowej opowieści, która zebrała bardzo mieszane opinie wśród fanów. Twórcy nie powiedzieli ostatniego słowa i już dzisiaj zostanie wyemitowany 1 odcinek 11 sezonu.

Bright otrzyma kontynuację. Netflix potwierdza produkcję

Twórcy zdecydowali się oczywiście kontynuować wydarzenia, a według pierwszych opinii – 11 sezon rozpoczyna się naprawdę dobrze. Pierwsze epizody trzymają wysoki poziom i chociaż trudno tutaj porównywać historię z pierwszymi przygodami Muldera i Scully, to podobno naprawdę warto włączyć dzisiaj FOX i oglądać o 21:00 wstęp do tej dziesięcioodcinkowej serii.

Wspomniany zwiastun mogliście zobaczyć wcześniej, ale to na pewno dobry moment na odświeżenie zajawki, która powinna przygotować zainteresowanych na dzisiejsze przyjemności.

Warto na pewno wspomnieć, że Gillian Anderson kilka dni temu oficjalnie zrezygnowała z występowania w Z Archiwum X. Aktorka udzielając wywiadu serwisowi TVInsider potwierdziła, że 11 sezon to jej ostatni w roli Scully.

Co na to Chris Carter? Twórca serialu zaznacza, że nie widzi możliwości kontynuowania pracy bez dwójki czołowych bohaterów:

„Dla mnie ten serial zawsze był o Mulderze i Scully. Nigdy nie brałem pod uwagę kontynuowania serialu bez niej. Czy postać została godnie pożegnana? Musicie poczekać i uważnie oglądać finał.”

Zamierzacie dzisiaj oglądać Z Archiwum X?

Tagi: