Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.01.2018 10:25
Destiny 2. Kolejne wieczorne wyłączenie serwerów
663V

Destiny 2. Kolejne wieczorne wyłączenie serwerów

Przed nami wieczór bez Destiny 2. Bungie zaplanowało na dzisiaj prace konserwacyjne na serwerach obsługujących popularną strzelaninę.

Jeśli planowaliście oddać się dzisiaj po powrocie ze szkoły/pracy błogiej młócce w Destiny 2, to chyba musicie zmodyfikować trochę plany. Bungie poinformowało nas, że dzisiaj (3 stycznia) od godziny 16:00 do 21:00 przeprowadzane będą prace konserwacyjne na serwerach obsługujących Destiny 2.

Destiny 2 z nowym rozszerzeniem Gods of Mars

Tradycyjnie gracze, którzy zdążą zalogować się do serwerów przed godziną 16:00, będą mogli prowadzić rozgrywkę jeszcze do 17:00. Po tej godzinie wszyscy posiadacze Destiny 2 zostaną wyrzuceni z gry online i będą musieli poczekać do 21:00 na jej reaktywację.

Wg ostatnich bardzo wiarygodnych przecieków drugim wielki rozszerzeniem do Destiny 2 ma być "Gods of Mars", w którym zmierzymy się na tytułowej planecie z zupełnie nową frakcją wrogów. Wieści na temat nadciągającego DLC zdradziła sama obsługa PlayStation Store. Dodatek ma trafić na rynek w marcu 2018 roku i kosztować 20 dolarów. Szczegóły na temat jego zawartości znajdziecie tutaj.

Tagi: