Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.01.2018 07:37
Destiny 2. Nowa frakcja wrogów w wielkim rozszerzeniu Gods of Mars
1277V

Destiny 2. Nowa frakcja wrogów w wielkim rozszerzeniu Gods of Mars

Dopiero co instalowaliśmy Klątwę Ozyrysa a już okazuje się, że Bungie szykuje już kolejne rozszerzenie Destiny 2. Przecieki zdradzają pierwsze szczegóły na ten temat.

Obsługa PlayStation Store wykazała się znów niefrasobliwością. Pracownicy amerykańskiego i japońskiego oddziału PS Store publikowali przez kilkanaście minut informacje na temat... niezapowiedzianego jeszcze rozszerzenia do Destiny 2. Opis został oczywiście szybko usunięty, ale kilku osobom udało się wykonać zrzuty ekranowe, które znajdziecie w naszej galerii.

Największe afery w branży w 2017 roku

Szykowany dodatek do Destiny 2 ma nosić tytuł Gods of Mars. Opis nadciągających atrakcji jest następujący:

"Destiny 2: Gods of Mars wyśle cię na długą podróż do nowego celu zwanego Frigid Vale na Marsie. Otrzymasz szereg nowych misji, przygód i przeciwników do zwalczenia. Charlemagne przebudził się na Marsie i uwięził Rasputina w starożytnej krypcie. Musisz współracować z tajemniczą Aną Bray (którą przez długi czas uznawano za martwą), by pokonać wrogów, uwolnić Rasputina i odkryć tajemnice Clovis Bray

Atrakcje:

- Eksploruj lokację Frigid Vale, która zawiera tajemnicze Clovis Grove oraz Kryptę Charlemagne pod powierzchnią ziemi.

- Nowe misje fabularne i wyzwania

- Nowa broń, pancerze i ekwipunek do zdobycia.

- Nowe aktywności kooperacyjne.

- Nowe mapy do multiplayera.

- Nowi bossowie i nowa wroga frakcja.

Najlepsza wiadomość dotyczy zupełnie nowych wrogów zwanych Remnantami. Tym wygląda na to, że nie będziemy się zmagać tylko z "reskinami" istniejących już modeli oponentów. Cieszy też powrót wątku związanego z Charlemagne, czyli ze sztuczną inteligencją, która działała na Marsie w tzw. Złotej Erze. Misje związane z Charlemagne miały się pojawić już w pierwszym Destiny, ale finalnie deweloperzy zrezygnowali z tych zamiarów.

Rozszerzenie Gods of Mars ma się pojawić na rynku w marcu 2018 r. Rozszerzenie wraz grą ma potrzebować przynajmniej 68 GB do instalacji plików od zera. Cena DLC to 20 dolarów.

Tagi: Bungie Destiny 2 dlc