Wielki poradnik GTA Online w najnowszym numerze PSX Extreme!

Gry
2311V
Wielki poradnik GTA Online w najnowszym numerze PSX Extreme!
Rozbo | 04.01.2018, 14:00

Jeśli jest jakaś gra, która się nigdy nie starzeje, to jest nią z całą pewnością GTA V. Świadczą o tym nie tylko niesłabnące wyniki sprzedaży, stale wysoka cena, ale i żelazna popularność GTA Online. Postanowiliśmy nie tylko przyjrzeć się temu fenomenowi, ale przy okazji dostarczyć Wam rozbudowany poradnik o tym, jak przeżyć w wirtualnym świecie gangsterki.

GTA Online rozwija się nieprzerwanie od czasu swego debiutu pod koniec 2013 roku. To niekończący się dopływ pieniędzy na konta szefów Rockstar oraz stale ewoluujący, sieciowy organizm.

Kup prenumeratę PSX Extreme!

W 245. numerze PSX Extreme bierzemy się za bary z tym online'owym molochem i dostarczamy Wam szczegółowy poradnik, który pomoże początkującym wejść w niesamowite życie Los Santos. Dzięki niemu dowiecie się m.in. jak zarobić pierwszy milion, jakie nagrody czekają Was za Napady czy też jak rozbudować swoje przestępcze imperium.

Oprócz poradnika znajdziecie też informacje na temat najnowszego, grubego rozszerzenia do gry o nazwie The Doomsday Heist oraz krótki artykuł o tym, na czym polega fenomen GTA Online. To wszystko na 6 stronach w ramach jednego z naszych Tematów Numeru.

To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme! 

Źródło: własne

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper