Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2017 15:09
Xbox Polska wybiera najlepsze gry ulepszone dla Xbox One X i wspomina o Gran Turismo Sport
1473V

Xbox Polska wybiera najlepsze gry ulepszone dla Xbox One X i wspomina o Gran Turismo Sport

Xbox One X rozgościł się na rynku, więc polski oddział Microsoftu przygotował ciekawe zestawienie najlepszych tytułów ulepszonych dla amerykańskiego potwora. Firma nie zapomniała wspomnieć w zestawieniu o Gran Turismo Sport.

Od dawna czekaliśmy na pojedynek Forza Motorsport vs. Gran Turismo. Opierając się na średniej ocen starcie wygrała produkcja z Ameryki, więc polski oddział Microsoftu nie zapomina o odpowiednim zaakcentowaniu różnic w zawartości obu tytułów.

Xbox Polska porównuje Forza Motorsport 7 do Gran Turismo Sport. Liczby mówią wiele

Xbox One X trafił na rynek i od samego początku niezbędne wsparcie zapewnili deweloperzy z wewnętrznych ekip Microsoftu, ale również nie zawiedli twórcy third-party. Posiadacze najpotężniejszej konsoli w historii mogą cieszyć się z usprawnień, które są dostępne dzięki bezpłatnym aktualizacjom.

Zestawienie tytułów wciąż rośnie i możemy mieć pewność, że w 2018 roku nie zabraknie gier „lepszych na Xbox One X”. Warto pamiętać, że wczoraj aktualizację wydał CD Projekt RED, który znacząco ulepszył Wiedźmina 3: Dziki Gon dla konsoli Amerykanów.

Xbox Polska wybiera porządne tytuły, a jednocześnie nie zapomina o konkurencji z Japonii. Niewłaściwa kartka podczas podsumowania zawartości Forza Motorsport 7 na pewno nie pojawiła się przez przypadek w rękach Piotrka, ale to jednocześnie dobry moment na zapytanie – jaka produkcja Waszym zdaniem najlepiej wygląda na Xboksie One X?

Tagi: microsoft xbox xbox one x xbox polska