SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2017 14:08
Go All Out to nowy brawler od Blue Sunset Games. Polacy szykują dynamiczne walki
672V

Go All Out to nowy brawler od Blue Sunset Games. Polacy szykują dynamiczne walki

Blue Sunset Games jeszcze przed końcem roku ujawniło swój nowy projekt. Twórcy pracują nad dynamicznym brawlerem, który zaoferuje fanom efektowne pojedynki. Tytuł ma szansę trafić na cztery platformy.

Go All Out! to trójwymiarowy brawler przygotowany przez studio Blue Sunset Games. Polacy zaoferują pojedynki do maksymalnie czterech zawodników, którzy sprawdzą swoje umiejętności w dynamicznych pojedynkach.

REGENESIS Arcade to debiutancka gra od Hyperbook Studio. Polacy tworzą w wirtualnej rzeczywistości

Polacy zdecydowali się zaoferować starcia, w których naszym zadaniem będzie nie tylko wypchnięcie przeciwników z areny, a podczas rywalizacji otrzymamy możliwość korzystania ze specjalnych ataków lub po prostu skorzystamy z przygotowanych combosów. Blok w Go All Out! wyczerpuje staminę, więc rywalizacja nie będzie polegać na prostym wciśnięciu kilku przycisków.

Twórcy przygotowali system progresji wojownika (zbieraj punkty doświadczenia za każdą walkę i odblokowuj nowe kolory, ikony i masę innych rzeczy dla swojego bohatera), efektowne pokazówki (gdy już pokonasz wszystkich przeciwników, będziesz miał szansę pokazać im, żeby więcej z Tobą nie zadzierali – użyj „wykończenia”, charakterystycznego dla każdej postaci i pokaż wszystkim, kto tu rządzi!), a podczas rywalizacji zobaczymy gościnne występy.

Go All Out! trafi na rynek w 2018 roku. Autorzy na początku zaoferują zmagania graczom na komputerach osobistych, ale planują również edycje na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch.

Go All Out

Tagi: