SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2017 16:39
REGENESIS Arcade to debiutancka gra od Hyperbook Studio. Polacy tworzą w wirtualnej rzeczywistości
376V

REGENESIS Arcade to debiutancka gra od Hyperbook Studio. Polacy tworzą w wirtualnej rzeczywistości

Polskie studia bardzo chętnie podejmują temat wirtualnej rzeczywistości. Twórcy z Hyperbook Studio na swój debiutancki tytuł wybrali grę w VR i REGENESIS Arcade właśnie zadebiutowało. Poznajcie szczegóły futurystycznego shootera dostępnego na trzech platformach VR.

REGENESIS Arcade to dynamiczny shooter przygotowany przez Hyperbook Studio. Autorzy zdecydowali się oprzeć rozgrywkę o wirtualną rzeczywistość i na początku zaoferowali rozgrywkę posiadaczom okularów Oculus Rift, HTC Vive i Windows Mixed Reality.

L.A. Noire: The VR Case Files. Rozgrywka zachęca do rozwiązywania zbrodni w VR

Debiutancki tytuł Hyperbook Studio powinien zainteresować graczy, którzy uwielbiają produkcje wymagające refleksu, znajomości fizyki i przepełnione akcją. Głównym bohaterem tytułu został wybudzony z długiej hibernacji, ostatni ocalały człowiek na Ziemi – facet nie może liczyć na spokojny powrót do rzeczywistości, bo od samego początku musi walczyć o przetrwanie.

Zmagania są bardzo proste – gracz musi przetrwać w świecie przepełnionym wrogami, a jego jedynymi sojusznikami są wieżyczki strażnicze. Twórcy przygotowali szereg broni, ulepszeń, czy też wzmocnień, a podczas rywalizacji mierzymy się z kolejnymi falami różnorodnych dronów.

Jesteście zaintrygowani? Sprawdźcie bezpłatną wersję. Hyperbook Studio zdecydowało się zaoferować spore demo, które pokaże możliwości REGENESIS Arcade:

„REGENESIS Arcade dostępne jest w darmowej wersji LITE oraz w wydaniu DELUXE w tzw. Wczesnym Dostępie na Steam. Bezpłatna edycja gry oferuje dostęp do trzech czasowych wzmocnień, dziesięciu ulepszeń oraz pięciu rodzajów broni. LITE nie jest ograniczona czasowo, ani nie posiada limitu rund w trybie Arcade – to pełnoprawna produkcja, przy której posiadacze VR mogą spędzić długie godziny. Wprowadzenie tego rozwiązania to ukłon ze strony Hyperbook Studio, które pragnie rozwijać społeczność graczy VR na całym świecie.”

W wersji DELUXE znajdziecie sporo dodatkowej treści:

"Po wykupieniu edycji DELUXE, gracze otrzymają dostęp do nowych map i przeciwników, zwiększonej liczby wzmocnień oraz ulepszeń, a także wieżyczek strażniczych, które pomagają graczom zwalczać wrogów. Płatna wersja będzie też systematycznie rozwijana aż do momentu opuszczenia Early Access i pojawienia się pełnej wersji tytułu. W dniu premiery w REGENESIS Arcade DELUXE na graczy czekać będzie 8 czasowych wzmocnień, aż 26 odblokowywanych ulepszeń do broni, 6 map (w tym 3 nocne), 3 rodzaje wieżyczek strażniczych, dodatkowe typy przeciwników, a także globalny system rankingowy.”

Tytuł jest dostępny od wczoraj i można go nabyć za zaledwie 35,99 zł. Deweloperzy zdecydowali się na Wczesny Dostęp, ponieważ zamierzają stale rozwijać propozycję. Jednocześnie do 25 grudnia możecie skorzystać z 10% rabatu na platformie Valve – wkrótce gra wskoczy również do Oculus Experience Rift i Vive Port.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: hyperbook hyperbook studio regenesis arcade vr zapowiedź