Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2017 13:30
Ocean's 8 na pierwszym zwiastunie! Kobiety szykują się do akcji
801V

Ocean's 8 na pierwszym zwiastunie! Kobiety szykują się do akcji

Sympatycy serii „Ocean's” mogą szykować się na kolejną opowieść. W 2018 roku wielkiego skoku dokonają kobiety i dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun przygody, w której zobaczymy między innymi Sandrę Bullock oraz Rihannę.

W 2001 roku na wielkim ekranie zadebiutowała film zatytułowany Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra. Był to remake kryminału z 1960 roku, w którym wystąpili Frank Sinatra oraz Angie Dickinson. Nowa wersja została ciepło przyjęta przez widzów, więc w kolejnych latach zobaczyliśmy kontynuacje wydarzeń.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi z najlepszym otwarciem 2017 r. w Polsce. Film walczy z Listami do M. 3

22 czerwca 2018 roku w polskich kinach zadebiutuje Ocean's 8, czyli najnowsza opowieść, za którą odpowiada Gary Ross (m.in. "Miasteczko Pleasantville", "Niepokonany Seabiscuit", "Igrzyska śmierci"). Amerykanin miał jeszcze okazję współpracować z Olivią Milch przy scenariuszu.

Wśród obsady nie mogło zabraknąć Matta Damona, który wystąpił w trzech częściach serii, jednak u jego boku zobaczymy tym razem Sandrę Bullock, Mindę Kaling, Cate Blanchett, Annę Hathaway, Helenę Bonham Carter, czy też Rihannę.

W opowieści pewnie nie zabraknie genialnego planu, który na początku będzie wydawał się nierealny do wykonania, ale szefowa grupy – w tym wypadku Bullock – wyciągnie z rękawa asa i pokusi się o mocne zakończenie.

Czy taka zmiana obsady wyjdzie serii na dobre?

Tagi: