SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.12.2017 08:22
Catherine: Full Body dla PlayStation 4 i PS Vita. Atlus przypomniał sobie o marce z 2011 r.
2076V

Catherine: Full Body dla PlayStation 4 i PS Vita. Atlus przypomniał sobie o marce z 2011 r.

Już we wrześniu wydawało się, że Atlus szykuje dla nas coś w kontekście marki Catherine. Już wiemy, że nie chodzi o sequel. Spora część graczy pewnie i tak się ucieszy z tej zapowiedzi. AKTUALIZACJA

Okazuje się, że Atlus zdecydował się na ponowne wydanie Catherine. Tym razem w wersji dla PlayStation 4 i PS Vita. Gra debiutowała w 2011 r. na PS3 i X360.

Czy Atlus zapowie niedługo Catherine 2?

Produkcja już dorobiła się podtytułu: "Full Body", który ma pewnie wskazywać na fakt, że mamy tu do czynienia z pełnym i wzbogaconym wydaniem. Na ile zaawansowane będzie to odświeżenie Catherine? Na ten temat niestety jeszcze nic nie wiadomo. Atlus póki co otworzył tylko oficjalną witrynę Catherine: Full Body. Pełny pakiet informacji, wraz z gameplayem, zostanie ujawniony 22 grudnia o godz. 11:30 (czasu polskiego). Atlus odpali w tym terminie transmisję, którą będzie można oczywiście oglądać na żywo.

Poniżej zwiastun pierwotnego wydania Catherine z PS3 i X360. Dla przypomnienia załączam też trochę gameplayu.

AKTUALIZACJA: Pojawiły się pierwsze detale na temat Catherine: Full Body.

Magazyn Famitsu zdradził, że w grze pojawią się nowe epizody fabularne, nowe scenki animowane i "Nowa Catherine". W grze znajdziemy też rozbudowane opcje poziomu trudnosci i ułatwienia uprzyjemniające zabawę. Catherine: Full Body będzie wspierać opcję cross-save oraz funkcjonalność online.


 

Tagi: Atlus catherine catherine: full body erotyka japonia