Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2017 14:06
Catherine 2 nadciąga?
870V

Catherine 2 nadciąga? Atlus chce nam coś powiedzieć

Jedną z największych ciekawostek poprzedniej generacji była bez wątpienia Catherine. Gra w swoim czasie została doceniona przez wielu graczy i prawdopodobnie Atlus już wkrótce zapowie kontynuację. Firma przedstawiła pierwszą, dość mocną zajawkę.  

Atlus nie może w ostatnich tygodniach narzekać. Firma wrzuciła na rynek Persona 5, która zgarnęła świetne noty i zaliczyła rekord w historii serii. Możemy mieć pewność, że Japończycy będą pracować nad rozwojem serii, ale jednocześnie autorzy mogą dłubać nad nowym tytułem w świecie Catherine.

Persona 5 najlepszą grą w historii? Japończycy wybrali najlepsze produkcje i sprzęty

Catherine zadebiutowała w 2011 roku na PlayStation 3 i Xboksach 360, a dzisiaj dość niespodziewanie Atlus przeprowadził live-stream, który ma zachęcić do dołączenia do studia. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale materiał został przygotowany na podstawie Golden Playhouse.

Pod tą nazwą ukrywa się fałszywy program telewizyjny przygotowany dla Catherine – jego gospodarzem była Trisha, którą zobaczycie na poniższym filmie. W trakcie rozgrywki Golden Playhouse przedstawiał kolejne elementy historii.

Ponadto, w filmie Trisha wspomina, że w niedalekiej przyszłości może powrócić na swoje miejsce – dla wielu fanów pierwowzoru jest to jednoznaczna wiadomość, jednak oczywiście nie otrzymaliśmy konkretnej zapowiedzi.

Japończycy pracują teraz nad „new Fantasy RPG”, o którym na materiale wspomina Trisha.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap