SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.12.2017 09:47
Bloodborne. Nowy boss odnaleziony. Zapis walki z Great One Beast i niewykorzystany rynsztunek
3130V

Bloodborne. Nowy boss odnaleziony. Zapis walki z Great One Beast i niewykorzystany rynsztunek

Widzieliśmy już kilka niewykorzystanych modeli 3D przeciwników z Bloodborne, ale o ożywieniu takich znalezisk chyba nikt nie marzył. Fani Bloodborne pokazują jednak, że są zdolni do wszystkiego.

YouTuberowi Sanadsk udało się kilka tygodni temu podejrzeć modele graficzne bossów i szeregowych przeciwników z Bloodborne, które nie zostały wykorzystane w finalnej wersji gry. From Software z pewnych względów (możliwe, że w związku z ograniczonym czasem produkcji) musiało wyciąć z Bloodborne pewne postacie. Jak się jednak okazało pliki z tymi potworkami trafiły na płytę z grą.

Fani Bloodborne znalezli niewykorzystanych w grze przeciwników

Dotychczas Sanadsk prezentował tylko statyczne wizerunki znalezionych w plikach Bloodborne przeciwników. Tym razem czas na naprawdę mocny materiał. YouTuber wraz z pomocą ZullieTheWitch przekopał kod gry w poszukiwaniu ID odpowiadających za określone efekty w lochach Chalice. Dzięki temu użytkownicy odkryli walkę z zupełnie nowym, nieznanym wcześniej bossem, zwanym Great One Beast. Przeciwnik nie jest z pewnością groźny albo specjalnie wytrzymały, ale ma to związek z jego niedokończonym statusem. "Bestia", którą możecie zobaczyć poniżej nie miała zostać odkryta przez graczy. From Software prawdopodobnie nie zdążyło jej należycie dopracować lub po prostu uznało, że projekt adwersarza był kiepski.

Oprócz rzeczonego bossa możecie podejrzeć też kolejną wyciętą z gry zawartość (która jednak zaplątała się na płytę z Bloodborne). Sanadsk przekopał kod gry, wyciągając z niego niewykorzystany w niej rynsztunek.

Tagi: bloodborne Boss ciekawostki From Software