Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2017 05:29
Death Stranding z niepokojącym zwiastunem. Hideo Kojimy pojawił się na The Game Awards
4505V

Death Stranding z niepokojącym zwiastunem. Hideo Kojima pojawił się na The Game Awards

Hideo Kojima zapowiedział swoje przybycie na The Game Awards, więc mogliśmy mieć pewność, że w trakcie show zobaczymy Death Stranding. Japończyk przywiózł kolejny, niepokojący materiał, w którym bohaterowie mają spory problem z tajemniczymi potworami.

Death Stranding to nowe dzieło Hideo Kojimy. Deweloper odszedł z Konami i teraz na własną rękę przygotowuje zupełnie nową markę. Gra powstaje przy współpracy z Sony i na silniku Horizon: Zero Dawn.

Death Stranding zmierza w dobrym kierunku, ale Kojima nadal nie mówi o dacie premiery

Norman Reedus wciąż współpracuje z doświadczonym Japończykiem. Aktor pojawił się na nowym zwiastunie, który… Zapowiada wydarzenia na odległej planecie? W Death Stranding tak naprawdę trudno mówić o jakichkolwiek szczegółach.

Na filmie znowu pojawia się motyw „dziecka”, a bohaterowie muszą uważać na niewidzialną bestię, która pożera oddychających? Tutaj jest tak wiele pytań… Ale szczerze? Gra Hideo Kojimy wciąż intryguje i moim zdaniem wygląda coraz to lepiej!

Po prezentacji na scenie pojawili się Norman Reedus oraz Hideo Kojima – aktor wypowiedział wyjątkowe słowa „tym razem nikt nas nie zatrzyma”! Jest to oczywiście nawiązanie do współpracy Reedusa z Kojimą przy okazji P.T.

Jedno jest pewne: o tej grze jeszcze wielokrotnie usłyszymy! A może wkrótce zobaczymy pierwszy fragment rozgrywki? Oby.

Tagi: Death Stranding hideo kojima Kojima Productions