Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.12.2017 10:08
Beyond Good & Evil 2. Twórcy "GTA w kosmosie" zapraszają dziś na livestream
1196V

Beyond Good & Evil 2. Twórcy "GTA w kosmosie" zapraszają dziś na livestream

Beyond Good & Evil 2 to cały czas wielka niewiadoma. Michel Ancel roztacza niesamowite wizje, że to "GTA w kosmosie", które zachwyci nas pod każdym względem. Czy naprawdę możemy liczyć na tak ogromny, sandboksowy świat?

Być może pierwsze dowody na buńczuczne zapowiedzi Ancela pojawią się już dzisiaj. Słynny deweloper ujawnił, że dzisiaj o godzinie 18:00 zostanie przeprowadzony livestream, który będzie można oglądać na YouTube, Facebooku lub Twitch. W jego trakcie dojdzie prawdopodobnie do ujawnienia pokaźniejszych segmentów gameplayu z Beyond Good & Evil 2.

Autorzy Beyond Good & Evil 2 wykorzystali wizerunek aktorki z Piratów z Karaibów

Beyond Good & Evil 2 zrobiło dobre wrażenie na E3 2017, ale wtedy do dyspozycji mieliśmy tylko zwiastun kinowy, z prerenderowanymi scenkami. Później deweloperzy prezentowali tylko małe fragmenty rozgrywki z bardzo wczesnego etapu prac. Miejmy zatem nadzieję, że studio Michela Ancela ma dla nas tym razem zwiastun z gameplayem.

Póki co wiemy, motorem napędowym zabawy w Beyond Good & Evil 2 mają być poszukiwania coraz większej załogi potrzebnej do obsługi coraz obszerniejszych okrętów kosmicznych. Zabawę zaczniemy od prostego motocykla i tuk-tuka dla 2 osób, ale w finalnych segmentach zabawy potrzebować będziemy przynajmniej kilkunastu kosmicznych marynarzy, których należy oczywiście rekrutować w trakcie podróży po różnych planetach układu słonecznego. Tytuł ma pozwalać na niezrównaną swobodę przemieszczania się nie tylko w granicach jednego globu, ale również w przestrzeni kosmicznej między poszczególnymi planetami.

Źródło: Ubisoft

Tagi: Beyond Good and Evil 2 Grand Theft Auto GTA livestream Michel Ancel PC PS4 sandboks xone