Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.07.2017 13:27
Beyond Good & Evil 2. Informacje o załodze i bohaterka jakby wyciągnięta z... Piratów z Karaibów
1959V

Beyond Good & Evil 2. Informacje o załodze i bohaterka jakby wyciągnięta z... Piratów z Karaibów

Prace nad Beyond Good & Evil 2 ruszyły jakiś czas temu, dzięki czemu deweloperzy mogą mówić o gameplayowych konkretach z nowego projektu. Oprócz bardzo wczesnej wersji rozgrywki, którą mogliście zobaczyć ostatnio, autorzy ujawniają detale na temat marynarzy, których skaptujemy do coraz większych statków kosmicznych.

Jak stwierdził Michel Ancel motorem napędowym zabawy w Beyond Good & Evil 2 mają być poszukiwania coraz większej załogi potrzebnej do obsługi coraz obszerniejszych okrętów kosmicznych. Zabawę zaczniemy od prostego motocykla i tuk-tuka dla 2 osób, ale w finalnych segmentach zabawy potrzebować będziemy przynajmniej kilkunastu kosmicznych marynarzy, których należy oczywiście rekrutować w trakcie podróży po różnych planetach układu słonecznego.

Gameplay z wczesnej wersji Beyond Good & Evil 2

Taką ewolucję w pozyskiwanych statkach możecie prześledzić w drugiej połowie poniższego materiału, w którym deweloperzy prezentują fragmenty gameplayu i opowiadają o pojazdach z Beyond Good & Evil 2.

W poniższym materiale udostępnionym przez Ubisoft pojawia się kadr z kilkoma postaciami występującymi w grze. W tle widać starszą kobietę, ubraną w orientalnym stylu. Czujne oko graczy dostrzegło coś dziwnego w jej wizerunku. Okazuje się, że postać jest praktycznie kopią bohaterki z filmowych "Piratów z Karaibów". Dokładnie chodzi o panią Ching z  "Piratów z Karaibów: Na krańcu świata". Ciekawe czy to przypadek czy Ubisoft faktycznie zgapił coś od producentów przygód Jacka Sparrowa?

Tagi: