Jak II, Jak 3 i Jak X Combat Racing na PlayStation 4. Zwiastun pokazuje nowe wersje

Gry
2346V
Jak II, Jak 3 i Jak X Combat Racing na PlayStation 4. Zwiastun pokazuje nowe wersje
Wojciech Gruszczyk | 01.12.2017, 17:19

Sony właśnie potwierdziło ostatnią plotkę i zapowiedziało przeniesienie serii Jak and Daxter na PlayStation 4. W tym wypadku nie otrzymamy wypasionych i zarazem uwspółcześnionych wersji, a po prostu zwykłe „klasyki z PlayStation 2”.

W środę wspominałem o plotce dotyczącej Jak and Daxter Bundle na PlayStation 4. Sony właśnie potwierdziło przeniesienie gier najnowszy sprzęt.

Jak and Daxter Bundle ma trafić na PlayStation 4. Zestaw 4 gier dostrzeżony na PlayStation Store

Jak II, Jak 3 i Jak X: Combat Racing będą od 6 grudnia dostępne na PlayStation 4. Japońska korporacja w tym wypadku zdecydowała się wrzucić gry w formacie „klasyków z PlayStation 2”.

Gracze mogą liczyć na poprawioną rozdzielczość, wsparcie pucharków, czy też obsługa wszystkich funkcji PlayStation 4, a produkcje kupimy w pakiecie lub pojedynczo. Aktualnie korporacja nie potwierdziła cen produktów.

Warto zwrócić uwagę, że na liście nie pojawił się Jak and Daxter: The Precursor Legacy, bo jak wiadomo tytuł jest już dostępny na PlayStation 4 i jest aktualnie wyceniony na 63 zł lub 32,55 dla subskrybentów PlayStation Plus.

Na deser zerknijcie na zwiastun. Do galerii dorzuciłem kilka screenów oraz zdjęcie „klasycznego” motywu dla PlayStation 4.

Źródło: własne

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper