Jak and Daxter Bundle ma trafić na PlayStation 4. Zestaw 4 gier dostrzeżony na PlayStation Store

Gry (plotka)
1849V
Jak and Daxter Bundle ma trafić na PlayStation 4. Zestaw 4 gier dostrzeżony na PlayStation Store
Wojciech Gruszczyk | 29.11.2017, 16:27

Naughty Dog od wielu lat nie rozwija marki Jak and Daxter, ale bardzo możliwe, że bohaterowie powrócą. Na PlayStation Store dostrzeżono ciekawy zestaw, który może zainteresować wielu czytelników PPE.

Pierwsza część Jak and Daxter zadebiutowała w 2001 roku na PlayStation 2. W późniejszych latach na rynku zadebiutowały jeszcze dwie główne przygody, które zostały dopieszczone wyścigami oraz opowieściami na przenośne konsole. Pierwowzór w późniejszych latach trafił na PlayStation 3, PlayStation Vita i PlayStation 4.

PlayStation Plus Grudzień 2017. Wyciek potwierdza gry na PlayStation 4

Jak and Daxter: The Precursor Legacy to aktualnie jedyna odsłona serii, która wskoczyła na ostatnią konsolę Sony, jednak gracze dostrzegli Jak and Daxter Bundle, czyli pakiet składający się z czterech gier:

  • Jak and Daxter: The Precursor Legacy
  • Jak II
  • Jak 3
  • Jak X: Combat Racing

Produkt zniknął ze sklepu Japończyków, na dowód pozostało już tylko zdjęcie i musimy teraz czekać na szczegółowe potwierdzenie od wydawcy. Pewnie jeszcze kilka lat temu tylko nieliczni wierzyli w takie odgrzewanie kotletów, jednak teraz jest to w zasadzie standard, więc powinniśmy zacierać rączki na wielki powrót Jaka.

Warto pamiętać, że w przyszłym tygodniu odbędzie się PlayStation Experience i będzie to idealny moment na pokazanie światu Jak and Daxter Bundle. Znajdą się chętni na takie mięsko?

Źródło: Twitter.com

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper