Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2017 16:30
Super Mario Cereal oficjalnie! Pudełko otrzyma funkcje amiibo
895V

Super Mario Cereal oficjalnie! Pudełko otrzyma funkcje amiibo

Jeszcze kilka godzin temu była to wyłącznie plotka, ale właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie. Nintendo zaprasza swoich klientów do kupowania specjalnych płatków śniadaniowych z Super Mario Odyssey. Gracze mogą liczyć nie tylko na smakołyk na dobry początek dnia.

Super Mario Cereal to specjalne płatki śniadaniowe przygotowane przez Kellogg's. Amerykańska korporacja od 1906 roku dostarcza na rynek smakołyki, a jej dochody w 2014 roku sięgnęły niemal 15 miliardów dolarów.

Super Mario Bros może otrzymać pełnometrażowy film. Nintendo domyka umowę

Nintendo w tym wypadku nie wydało wyłącznie licencji na odpicowane pudełeczko, ponieważ box działa jak amiibo. Tak o współpracy wypowiedział się Tom Prata, starszy wiceprezes strategicznych inwestycji w Nintendo:

„To partnerstwo z Kellogg’s jest dla nas kolejnym ekscytującym sposobem poszerzania marki Nintendo w wyjątkowy i kreatywny sposób. Zawsze szukamy możliwości, by nieść uśmiech ludziom w każdym wieku i jest to świetny sposób na rozpoczęcie dnia.”

Produkt trafi na amerykańskie półki sklepowe już 11 grudnia. W tym wypadku gracze zgarną mały dodatek w formie monet lub serc w Super Mario Odyssey, a same płatki również otrzymają specjalny motyw kojarzący się z produkcją Big N.

Japończycy potwierdzili, że jest to limitowana edycja. Aktualnie nie pojawiły się jakiekolwiek informacje o wrzuceniu pudełek na Stary Kontynent.

Źródło: https://www.nintendo.com/whatsnew/detail/super-mario-cereal-from-nintendo-and-kelloggs

Tagi: Mario Nintendo płatki śniadaniowe super mario Super Mario Odyssey