Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2017 16:06
A Way Out dopiero w 2019 roku? Wyciek zdradza informacje o grze, Fe oraz Nintendo Direct
1170V

A Way Out dopiero w 2019 roku? Wyciek zdradza informacje o grze, Fe oraz Nintendo Direct

Wewnętrzne studia Electronic Arts pracują nad kilkoma ciekawymi tytułami, wśród których nie trudno wyróżnić A Way Out oraz Fe. Obie produkcje zostały wywołane do tablicy przez najnowszy przeciek, który sugeruje daty premier, a nawet wspomina o nowej imprezie Nintendo.

Electronic Arts nie ma ostatnio dobrej passy. W Sieci właśnie pojawiły się konkretne informacje dotyczące dwóch produkcji przygotowywanych przez wewnętrzne zespoły Elektroników.  

A Way Out. EA zaprezentowało nową kooperacyjną opowieść od twórców Brothers: A Tale of Two Sons

W galerii znajdziecie dwie grafiki z prezentacji. Twórcy gier, wydawcy oraz osoby odpowiedzialne za PR często korzystają z takich „infografik”, które pozwalają im lepiej zaplanować działania.

Według przecieków A Way Out zostanie szczegółowo zaprezentowane 7 grudnia – wtedy to mamy poznać głównych bohaterów, czy też nawet zerknąć na ich możliwości. To dopiero początek przyjemności, bo w lutym powinniśmy otrzymać konkrety dotyczące kooperacji oraz historii, a w marcu mają zostać ujawnione szczegóły emocjonalnej opowieści. Brzmi ciekawie? Niestety, wiele na to wskazuje, że gra ma trafić do nas dopiero w 2019 roku, ponieważ tytuł jest zapowiadany następującymi słowami:

„Jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2019 roku”  

Electronic Arts prezentuje również szczegóły Fe, czyli ciekawej przygody, którą poznaliśmy na E3 2016, ale na tegorocznym gamescomie tytuł został „ożywiony”. W tym wypadku premiera ma odbyć się 18 lutego, na początku grudnia odbędzie się prezentacja, ale na styczeń został zaplanowany Nintendo Direct, na którym zobaczymy grę.

Sytuacja jest o tyle „zabawna”, że Nintendo aktualnie nie potwierdziło nowej imprezy na pierwszy miesiąc przyszłego roku. W trakcie Directa ma zostać udostępniony trailer wersji na Nintendo Switcha.

Źródło: Twitter.com

Tagi: a way out Electronic Arts fe Przeciek

Nie przegap