SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.06.2017 21:41
A Way Out. EA zaprezentowało nową kooperacyjną opowieść od twórców Brothers: A Tale of Two Sons
3528V

A Way Out. EA zaprezentowało nową kooperacyjną opowieść od twórców Brothers: A Tale of Two Sons

Electronic Arts parę lat temu zaprezentowało program EA Originals wspierający gry niezależne. Teraz mamy okazję poznać kolejne dzieło, które wyjdzie spod ich skrzydeł.

A Way Out jest najnowszą opowieścią szykowaną dla nas przez twórców Brothers: A Tale of Two Sons. Tytuł ten będzie grywalny wyłącznie w kooperacji na podzielonym ekranie - zarówno online jak i offline. Oznacza to, że jeśli chcemy w to zagrać bez podłączania się do internetu, musimy znaleźć sobie kolegę z drugim padem.

Anthem. Nowe IP od BioWare zapowiedziane!

Twórcy zrobili to ponieważ brakowało im takich produkcji, które wymuszałyby na nas współpracę i pomagały nam tworzyć lepsze więzi międzyludzkie. Tematyką A Way Out przypomina nieco opowieść z kategorii Prison Break (Skazany na Śmierć w Polsce), więc zapowiada się naprawdę emocjonujący kawałek kodu.

Autorzy przedstawią nam tutaj historię Leo i Vincenta, czyli dwóch kolesi, którzy nigdy wcześniej się nie znali, a teraz podczas ucieczki z więzienia i w trakcie życia po niej, muszą nauczyć się współpracy. To bardzo fajnie nawiązuje także do tego, że często online gramy z ludźmi, których nie znamy. Brawa dla Hazelight Studios za świetny pomysł.

Premiera została zaplanowana na początek 2018 roku!

Źródło: EA Play 2017

Tagi: e3 2017 ea play 2017 electronic arts

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
A Way Out
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 23.03.2018
  • Nie
  • od lat 18 online
Miesięcznik PSX Extreme