A Way Out. EA zaprezentowało nową kooperacyjną opowieść od twórców Brothers: A Tale of Two Sons

Gry
4858V
A Way Out. EA zaprezentowało nową kooperacyjną opowieść od twórców Brothers: A Tale of Two Sons
Igor Chrzanowski | 10.06.2017, 21:41

Electronic Arts parę lat temu zaprezentowało program EA Originals wspierający gry niezależne. Teraz mamy okazję poznać kolejne dzieło, które wyjdzie spod ich skrzydeł.

A Way Out jest najnowszą opowieścią szykowaną dla nas przez twórców Brothers: A Tale of Two Sons. Tytuł ten będzie grywalny wyłącznie w kooperacji na podzielonym ekranie - zarówno online jak i offline. Oznacza to, że jeśli chcemy w to zagrać bez podłączania się do internetu, musimy znaleźć sobie kolegę z drugim padem.

Anthem. Nowe IP od BioWare zapowiedziane!

Twórcy zrobili to ponieważ brakowało im takich produkcji, które wymuszałyby na nas współpracę i pomagały nam tworzyć lepsze więzi międzyludzkie. Tematyką A Way Out przypomina nieco opowieść z kategorii Prison Break (Skazany na Śmierć w Polsce), więc zapowiada się naprawdę emocjonujący kawałek kodu.

Autorzy przedstawią nam tutaj historię Leo i Vincenta, czyli dwóch kolesi, którzy nigdy wcześniej się nie znali, a teraz podczas ucieczki z więzienia i w trakcie życia po niej, muszą nauczyć się współpracy. To bardzo fajnie nawiązuje także do tego, że często online gramy z ludźmi, których nie znamy. Brawa dla Hazelight Studios za świetny pomysł.

Premiera została zaplanowana na początek 2018 roku!

Źródło: EA Play 2017

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper