Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2017 17:40
PlayStation 4 Pro za 1299 zł z polskiej dystrybucji!
4365V

PlayStation 4 Pro za 1299 zł z polskiej dystrybucji!

Nadal czekacie na mocną ofertę PlayStation 4 Pro z polskiej dystrybucji? Na pewno warto rozważyć najnowszą ofertę Empiku. Gracze zgarną urządzenie w naprawdę dobrej cenie.

W trakcie Czarnego Piątku nie mogliśmy narzekać na ciekawe oferty PlayStation 4 Slim i PlayStation 4 Pro. Jeśli jednak w ubiegłym tygodniu nie mogliście złożyć zamówienia i nadal czekaliście na mocniejsze PS4 w dobrej cenie, to poznajcie ofertę Empiku.

PlayStation Plus Grudzień. Pełna lista gier i zwiastun

Znany sklep zaprasza na zakupy graczy, którzy chcą zaoszczędzić dokładnie 470 zł. PlayStation 4 Pro bez promocji kosztuje w Empiku 1769 zł, a dzisiaj możecie zamówić urządzenie za zaledwie 1299 zł!

W tym wypadku mówimy oczywiście o „gołym PROsiaku”, jednak zaoszczędzona gotówka wystarczy na przynajmniej dwa hity, z którymi spędzicie sporo upojnych, grudniowych nocy. Trudno przewidywać, ale prawdopodobnie pod koniec roku pojawią się bardzo zbliżone oferty.

Jak celnie zauważył Big Jack – w Black Friday można było wyrwać sprzęt za 1230 zł z grą, jednak nie możemy zapomnieć, że oferty w Polsce nadal nie mogą rywalizować z najlepszymi promocjami z między innymi Niemiec, czy też Wielkiej Brytanii.

Tagi: playstation 4 pro promocja sony