Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.11.2017 10:22
Marvel Heroes Omega. Wyłączenie serwerów przed planowanym terminem. Gracze żądają zwrotu pieniędzy
3022V

Marvel Heroes Omega. Wyłączenie serwerów przed planowanym terminem. Gracze żądają zwrotu pieniędzy

Gracze, którzy wydali pieniądze na mikrotransakcje w Marvel Heroes Omega mogą się czuć oszukani. Okazuje się, że serwery gry nie dotrwały nawet do końca roku.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Gazillion Entertainment zamyka swoje podwoje a wszystkie osoby, które odpowiadały za Marvel Heroes Omega stracą pracę już 24 listopada. Oficjalnie zapowiedziano, że serwery gry będą jednak działać do ostatniego dnia 2017 roku.

Wielkie zwolnienia w studiu Gazillion. Disney kończy współpracę

Po zerwaniu współpracy z Disney likwidowane studio Gazillion nie zamierza jednak dotrzymywać danego słowa. Okazuje się, że serwery Marvel Heroes Omega "są wyłączane ze skutkiem natychmiastowym" - jak napisali deweloperzy z Gazillion na Twitterze 27 listopada.

Co łatwo zrozumieć pod takim komunikatem zaroiło się od żądań graczy o zwrot poniesionych kosztów na mikrotranskacje. Niestety Gazillion póki co nie odniosło się do tych komunikatów. Trzeba w tym miejscu powiedzieć, że osoby, które nacięły się na mikrotransakcje w Marvel Heroes Omega mają powody do złości. O ile tytuł był dostępny na PC od dłuższego czasu, to gra wystartowała na PS4 i XOne zaledwie 6 miesięcy temu.

Tagi: afera Disney marvel heroes omega serwery wyłączenie Zamknięcie