Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 25.11.2017 10:40
Soulcalibur VI. Powrót serii zostanie ogłoszony już za 2 tygodnie?
1473V

Soulcalibur VI. Powrót serii zostanie ogłoszony już za 2 tygodnie?

Seria Soulcalibur jest obecnie na zasłużonych wakacjach, albowiem ostatnie próby Bandai Namco na jej eksploatację okazały się być po prostu dramatyczne. Jednakże już za dwa tygodnie możemy zobaczyć pierwszą zapowiedź kolejnej jej odsłony.

Od średniawego SoulCalibur V minęło już ponad 5 lat, a od największej porażki jaką ujrzała seria, w postaci SoulCalibur free-to-play, już prawie 4 lata. Przyszła więc pora na to, aby włodarze marki wzięli się do roboty i udowodnili nam, że średniowieczna opowieść o mieczu i przeznaczeniu wciąż ma szansę zaskoczyć nas i powrócić w wielkim stylu.

Mikrotransakcje na PC podwoiły przychody od 2012 roku

Źródłem dzisiejszych informacji jest pewien informator, który obecnie jest bardzo blisko Bandai Namco i zespołu produkującego SoulCalibur VI - zaznaczył przy tym, że dostał oficjalne pozwolenie od szefostwa, aby puścić do sieci nieco pary i podgrzać atmosferę. Co zatem powiedział?

Przede wszystkim SC VI jest już w zaawansowanej fazie tworzenia, gdzie w maju tego roku odbywały się już ważne sesje motion-capture. Ponadto gra miała zadebiutować w tym roku, lecz pomysł jaki wpadł twórcom na wprowadzenie faz i przejść w stylach, okazał się być totalnym niewypałem, więc opóźniono premierę na 2018 rok, aby nas po prostu nie zawieść. 

Dodatkowo nadchodząca odsłona ma mieć "ogromny" nacisk na tryb fabularny, co może oznaczać, że dostaniemy pełnoprawną, kilkugodzinną kampanię - osobiście bym się nie obraził za powrót pseudostrategicznej formy z SC III. 

No i najważniejsze. Zapowiedź SoulCalibur VI zobaczymy już w grudniu, a wiadomo, że najlepszymi okazjami do tego jest gala The Game Awards albo PlayStation Experience 2017!

Źródło: http://shoryuken.com/2017/11/24/the-rumors-still-burn-possible-soulcalibur-vi-tidbits-from-the-8wayrun-forums/

Tagi:

Nie przegap