SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2017 19:40
Sanctum 2 za darmo!
1576V

Sanctum 2 za darmo!

Nietypowa hybryda Coffee Stain Studios zgarnęła w swoim czasie kilka nagród, a dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą pobrać produkcję totalnie za darmo. Tytuł jest dostępny w ramach promocji HumbleBundle.

Sanctum 2 to ciekawe połączenie strzelanki z gry typu Tower Defense. Produkcja zadebiutowała w 2013 roku na między innymi komputerach osobistych. W swoim czasie tytuł zgarnął oceny na poziomie 77%.

Black Friday 2017. Promocje na gry, konsole i sprzęt - wszystko w jednym miejscu

Sanctum 2 możecie właśnie pobrać za darmo. Wystarczy wskoczyć na stronę HumbleBundle.com, kliknąć „Add to Cart” i następnie otrzymacie klucz, dzięki któremu pobierzecie produkcję. Nie odkładajcie przyjemności na później, ponieważ promocja jest dostępna przez najbliższe 48 godzin.

Tytuł oferuje dynamiczną zabawę, podczas której gracz otrzymuje możliwość zbudowania budynków strzelających do oponentów, a jednocześnie biega po lokacji i eliminuje na własną rękę rywali. Twórcy przygotowali system progresji, wiele typów przeciwników, a całość jest upiększone czteroosobową kooperacją.

Gra trafiła również na PlayStation 3 i Xboksa 360. Poniższy zwiastun prezentuje całą koncepcję, a na deser przedstawiam jeszcze minimalne wymagania:

  • OS: Windows XP (SP3)
  • Procesor: 1.6 GHz Dual Core Processor
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Grafika: Shader Model 3.0, 256 MB VRAM
  • DirectX®: 9.0c
  • HDD: 4GB 

Tagi: cofee stains Humble Bundle pc sanctum 2 za darmo