Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2017 14:27
Blodborne po 3 latach od premiery potrafi mocno zaskoczyć. Gracze odnaleźli nowego przeciwnika
2185V

Blodborne po latach od premiery potrafi mocno zaskoczyć. Gracze odnaleźli nowego przeciwnika

Bloodborne to gra pełna tajemnic, jednak gracze mogli sądzić, że po dwóch latach od premiery poznaliśmy już największe skarby skrywane przez From Software. Jak się jednak okazuje, gracze właśnie natrafili na niezwykłą bestię.

Tytułem wstępu na pewno warto wrócić do 2014 roku, a dokładnie do PlayStation Experience. To właśnie na tej imprezie Japończycy pokazywali Lochy Kielicha i deweloperzy jako przykład jednego z napotkanych bossów, wybrali giganta z ognistym ostrzem. Po 3 latach od tego wydarzenia, potwór powrócił.

Przeczytajcie naszą recenzję Bloodborne

O bestii już dawno zapomnieliśmy, jednak Bloodborne wciąż intryguje wielu graczy, którzy chętnie spędzają czas przy tytule i szukają nowych atrakcji. Niektórzy nawet sądzili, że deweloperzy zdecydowali się usunąć wspomnianą postać z gry, jednak po 3 latach od premiery, w końcu możemy spojrzeć na walkę z olbrzymim oponentem.

Jeden z fanów wpadł na rywala i nawet miał okazję stoczyć z nim zacięty bój. Pojedynek został nagrany i możecie go zobaczyć poniżej. Sytuacja jest naprawdę zaskakująca, ponieważ Bloodborne nadal skrywa tajemnice, które intrygują sympatyków wielkiego dzieła From Software.

Trudno powiedzieć na ile „niespodzianek” można jeszcze wpaść w Lochach Kielicha, ale bez wątpienia takie smaczki potwierdzają, że warto czekać na kolejny projekt Miyazakiego. Japończyk od dawna pracuje nad tajnymi produkcjami.  

Źródło: https://www.vg247.com/2017/11/22/rare-bloodborne-enemy-found-in-the-game-for-the-first-time-since-2014-reveal/

Tagi:

Nie przegap