Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2017 16:35
Street Fighter V: Arcade Edition na zwiastunie. Capcom prezentuje przygotowane nowości
609V

Street Fighter V: Arcade Edition na zwiastunie. Capcom prezentuje przygotowane nowości

Na początku przyszłego roku sympatycy bijatyk otrzymają możliwość kupienia Street Fighter V: Arcade Edition. Wypakowana zawartością produkcja została zaprezentowana na zwiastunie. Twórcy szykują spore zmiany.

Po kilku tygodniach plotek oraz przecieków, Capcom w końcu zaprezentował Street Fighter V: Arcade Edition. Wypakowany zawartością tytuł trafi 16 stycznia na PlayStation 4 i komputery osobiste.

Marvel vs. Capcom: Infinite z budżetem mniejszym od dodatków do Street Fighter V?

Autorzy zdecydowali się znacząco odświeżyć system rozgrywki. W grze pojawi się drugi V-Trigger, który zmieni nasze podejście do wykonywania combosów i gracze zostaną zmuszeni do tworzenia nowych taktyk.

W zestawie zainteresowani otrzymają postacie z pierwszego oraz drugiego sezonu, czyli 28 wojowników, a dodatkowo do gry trafi „nostalgiczne” Arcade Mode, specjalny tryb Extra Battle Mode oraz galeria.

Tak nowe tryby zapowiadają deweloperzy:

„Nowy Trybie Arcade pozwoli graczom przypomnieć sobie 30 letnią historię bestsellerowej serii Street Fighter. Wybierz jedną z sześciu różnych ścieżek i rywalizuj w meczach z przeciwnikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, aby odkryć różne końcówki w zależności od poczynań gracza. Z kolei w Extra Battle Mode na graczy czekają wyzwania ograniczone czasowo, w których będą mogli skorzystać z Fight Money, aby otrzymać ekskluzywny dla każdego miesiąca strój premium. Zakończ wszystkie cztery wyzwania każdego miesiąca, aby otrzymać specjalny strój, unikatowy dla tego trybu. A to nie koniec atrakcji! Street Fighter V będzie regularnie aktualizowany o nową zawartość, którą będziemy ujawniać na bieżąco.”

Takie przyjemności możecie zamówić za 144,90 zł, a jeśli posiadacie Street Fighter V, to pobierzecie całość za darmo. Japończycy nie zamierzają tworzyć podziałów i oczywiście SFV i SFV: AE otrzymają wspólne serwery.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Street Fighter V Street Fighter V: Arcade Edition

Nie przegap