Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 19.11.2017 14:05
PlayStation przygotowało świetną, prześmiewczą reklamę z okazji Black Friday
6664V

PlayStation przygotowało świetną, prześmiewczą reklamę z okazji Black Friday

Tak zwany Black Friday jest jedną z najbardziej popularnych tradycji w USA, która nie jest związana praktycznie z żadnym świętem. W tym magicznym dniu, gdzie przeceny sięgają 99%, wszystkim odbija i Sony dobrze to parodiuje.

Tradycyjnie wszystkie sklepy zarówno stacjonarne, jak i te cyfrowe, szykują się do szturmu klientów pragnących nabyć towary każdego rodzaju.

Nintendo Switch na świetnej reklamie. Japończycy chwalą się ekskluzywnymi hitami

Nie inaczej jest w przypadku elektronicznych marketów pełnych gier, zatem Sony przygotowuje się już do pokazania nam jakie to przeceny znajdą się na PlayStation Store w przyszłym tygodniu.

Posiadacze PlayStation Plus otrzymają specjalną ofertę i już w dniach 21-22 listopada będą mogli rzucić się do kupowania gier po niższych cenach. Cała reszta musi zaś poczekać do 23 listopada i wydać swoje pieniądze przed 27 listopada, kiedy to zakończy się całe czarnopiątkowe szaleństwo.

Niestety, nikt nie podaje jeszcze żadnej listy tytułów, które zostaną objęte promocją. Poniżej zaś możecie zobaczyć jak fan PlayStation wypytuje wróżbitę o Black Friday.

Black Friday Psychic | PlayStation Store

 

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2017/11/this_ps4_black_friday_ad_is_well_worth_watching

Tagi: playstation store promocje ps vita Ps3 ps4