Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.11.2017 18:26
Wyznania mordercy. Świetny thriller z Japonii trafi do polskich kin!
1277V

Wyznania mordercy. Świetny thriller z Japonii trafi do polskich kin!

Japońskie kino obfituje w bardzo dobre, przemyślane i przede wszystkim trzymające w napięciu filmy, które swoją jakością błyszczą niczym gwiazdy. Wyznania mordercy zapowiada się na kolejną ucztę dla kinomanów gustujących w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Omawiana produkcja zadebiutowała już w samej Japonii 10 czerwca tego roku, gdzie zgarnęła naprawdę fantastyczne ceny i przychylność sporej rzeszy widzów. Teraz dzięki ekipie MAYFLY, Wyznania mordercy trafią i do naszych kin, a nastąpi to już 8 grudnia!

Recenzja pierwszego sezonu Punishera

22 nenme no Kokuhaku - bo tak brzmi oryginalny tytuł filmu, wyreżyserowane zostało przez Yû Irię, którego znać możecie z takich dzieł jak Japonica Virus czy też 8 000 mil. Poniżej zaś możecie przeczytać skrótowy opis fabuły nadchodzącej produkcji.

W 1995 roku seryjny morderca brutalnie zabija pięć osób. Śledztwo w sprawie prowadzi młody policjant Wataru Makimura. Pomimo wielu prób, nie udaje się złapać sprawcy, a śledztwo zostaje zamknięte z powodu przedawnienia. Chwilę później, równo 22 lata po dokonaniu pierwszej zbrodni, Masato Sonezaki publikuje książkę „Jestem mordercą”, w której ze szczegółami opisuje ostatnie chwile każdej z ofiar. Książka staje się bestsellerem, a Sonezaki z dnia na dzień zostaje jedną z najpopularniejszych osób w kraju.

W rolę głównego mordercy wcielił się Tatsuya Fujiwara znany z kilku ekranizacji Death Note'a! Jego rywalem będzie zaś Hideaki Ito znany z adaptacji mangi Umizaru.

Moim zdaniem zdecydowanie warto dać szansę temu dziełu, albowiem motyw jest bardzo ciekawy, a obsada i ekipa stojąca za całością gwarantuje dobry seans!

Tagi: film japonia kino mayfly wyznania mordercy

Nie przegap