Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2017 13:40
Good Loot nowe ciuchy
1028V

Good Loot wprowadza nowe licencjonowane akcesoria z uniwersum Marvel oraz Warhammer 40,000

Jeśli zamierzacie w najbliższym czasie odświeżyć swoją garderobę, to na pewno zainteresuje Was najnowsza oferta Good Loot. Firma właśnie przedstawiła nowy zestaw licencjonowanych akcesoriów i tym razem propozycja może zainteresować graczy sympatyzujących z uniwersum Marvel oraz Warhammer 40,000.

Przedstawiciele Good Loot bardzo dobrze kombinują. Firma dzisiaj wprowadziła do swojej oferty ubrania oraz akcesoria poświęcone uniwersum: Marvel i Warhammer. Nie jest to oczywiście przypadek, bo klienci mogą nabyć między innymi produkty ze Strażnikami Galaktyki (premiera drugiego filmu odbędzie się 5 maja) oraz bohaterami Warhammer 40,000 (premiera gry Dawn of War III odbędzie się 24 kwietnia).

Good Loot wprowadza nowe licencjonowane akcesoria z uniwersum Assassin’s Creed

Już wcześniej miłośnicy licencjonowanych ubrań oraz akcesoriów mogli nabyć produkty z między innymi – Fallouta, Mafii III, Gears of War, Assassin’s Creed, Uncharted, PlayStation, Star Wars, Pokemon, czy Warhammer.

Należy oczywiście zaznaczyć, że wiele z przedstawionych produktów zostało zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce – są to rzeczy przygotowane wyłącznie w ramach marki Good Loot. Firma już teraz zapowiada kolejne projekty:

„Już niedługo nasza oferta zostanie wzbogacona o kolejne akcesoria i legendarne marki. Tworząc nowe kolekcje koszulek, bluz, toreb, czapek, skarpet, kubków, portfeli, breloków, pasków i innych akcesoriów, chcemy uważnie wsłuchiwać się w głos klientów, by każdy z produktów był unikalny i wyjątkowy, tak jak unikalne i wyjątkowe są uniwersa, które tak wszyscy lubimy.”

Produkty Good Loot dostępne są wyłącznie w sieciach Media Markt (w wybranych sklepach), Saturn (w wybranych sklepach), Konsole i Gry, Grymel a także w muve.pl. Natomiast na stronie GoodLoot.pl znajdziecie adresy sklepów oraz zawsze pełen i aktualny katalog produktów dostępnych w ofercie.

Marvel Comics Good Loot

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: good loot informacja prasowa Marvel warhammer