Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2017 20:30
Sea of Thieves. Zwiastun przedstawia przyjemną zabawę dla wszystkich piratów
881V

Sea of Thieves. Zwiastun przedstawia przyjemną zabawę dla wszystkich piratów

Rare postanowiło ponownie pokazać piracką przygodę, która trafi na Xboksa One i komputery osobiste w przyszłym roku. Sea of Thieves otrzymało porządny zwiastun skupiający się na przyjemnym życiu korsarzy.

W pierwszych miesiącach 2018 roku na rynku zadebiutuje Sea of Thieves. Rare wciąż nie przedstawiło daty premiery oczekiwanej produkcji, ale deweloperzy coraz to śmielej pokazują tytuł. Dzisiaj możemy spojrzeć na najnowszy zwiastun.

Sea of Thieves na długim zwiastunie. Rare prezentuje wielki świat piratów

Życie pirata w Sea of Thieves będzie bardzo interesujące. Autorzy stawiają na nieograniczoną wolność, dzięki której podczas rozgrywki wyruszymy na niezapomniane przygody. Szukanie skarbów, walka z innymi korsarzami, a może po prostu upijanie się do nieprzytomności w okolicznych tawernach? Śmiało!

Twórcy właśnie na tej ogromnej swobodzie budują produkcję, w której oczywiście bez problemu wyruszymy na misje, jednak to będzie wyłącznie opcja. Aktualnie studio wciąż nie pokazało dokładnego systemu zadań, ale do czasu premiery na pewno otrzymamy konkretne szczegóły.

Sea of Thieves na pewno nie pochłonie wszystkich posiadaczy Xboksów One i komputerów osobistych, jednak warto pamiętać o projekcie Rare, ponieważ Brytyjczycy wierzą w sukces tej propozycji i zapowiadają prawdziwą rewolucję. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft pc Rare Sea of Thieves trailer xbox one zwiastun