Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2017 19:10
Sea of Thieves na długim zwiastunie. Rare prezentuje wielki świat piratów
663V

Sea of Thieves na długim zwiastunie. Rare prezentuje wielki świat piratów

Twórcy z Rare wciąż pracują nad swoim wielkim projektem. Na początku przyszłego roku studio zaprosi graczy do zwiedzania pirackiego świata i najnowszy zwiastun pokazuje najnowszą aktualizację produkcji.

Rare ma na swoim koncie wiele wyjątkowych tytułów, ale twórcy zdecydowali się tym razem na bardzo nietypowy projekt. Sea of Thieves pozwoli graczom wcielić się w piratów, jednak trudno porównywać grę do wcześniejszych tytułów Brytyjczyków.

Sea of Thieves rajem dla piratów. Rare pokazuje najważniejsze cechy gry

W Sea of Thieves wskoczymy w buty korsarzy, będziemy zwiedzać wyspy, szukać skarbów i cieszyć się wielkim światem. Autorzy wciąż dopracowują produkcję, która znajduje się w zamkniętych testach alpha.

Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ Sea of Thieves zostało właśnie znacznie usprawnione – autorzy dodali nowy system niewerbalnej komunikacji, czy też przygotowali mniejsze statki. Ten drugi element pojawiał się wśród oczekiwań wielu graczy, którzy nie zamierzają wskakiwać na wielkie okręty i chcą cieszyć się tytułem w mniejszym gronie.

Aktualizacja zajmuje się usprawnieniem i upiększeniem przygody, a najnowszy zwiastun w świetny sposób przedstawia nowości oraz sam tytuł. Sea of Thieves może okazać się sporą niespodzianką 2018 roku, ale na pewno nie będzie to gra dla wszystkich posiadaczy Xboksów One oraz komputerów osobistych.

Źródło: YouTube.com

Tagi: pc Rare Sea of Thieves trailer xbox one zwiastun

Nie przegap