Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2017 18:05
Rainbow Six: Siege. Zwiastun przedstawia Zofię Bosak z GROM-u!
1788V

Rainbow Six: Siege. Zwiastun przedstawia Zofię Bosak z GROM-u!

Francuzi właśnie zaprezentowali drugą operatorkę z GROM-u. Gracze wcielą się w Zofię Bosak, która trafi do gry wraz z dodatkiem White Noise.

Ubisoft zdecydował się zrezygnować z polskiego rozszerzenia w Rainbow Six: Siege, ale mimo to gra została już upiększona o pierwszego, rodzimego operatora, a wkrótce do gry trafi drugi przedstawiciel GROM-u.

Rainbow Six: Siege z darmowym weekendem. Gracze szykują się do testowania Operacji White Noise

Ubisoft przymierza się do zakończenia drugiego sezonu wsparcia Rainbow Six: Siege. Gra wkrótce zostanie powiększona o ostatni dodatek, który wprowadzi do gry trzech operatorów oraz nową mapę.

Dzisiaj możemy pierwszy raz spojrzeć na Zofię Bosak, czyli przedstawicielkę Jednostki Wojskowej GROM, która w pierwotnym planie miała trafić do produkcji kilka miesięcy wcześniej. Ubisoft na początku planował przygotowanie osobnego dodatku umiejscowionego w Polsce, ale ze względu na problemy z serwerami oraz grą, zmieniono plany i żołnierze z naszego kraju są dołączeni do innych DLC. 

Wielka prezentacja Zofii odbędzie się już wkrótce, ponieważ już 19 listopada odbędzie się finał Pro Ligi, podczas którego zobaczymy zmagania zawodowców oraz zerkniemy na szczegóły operacji White Noise.

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap