Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2017 19:10
Rainbow Six: Siege z darmowym weekendem. Gracze szykują się do testowania Operacji White Noise
737V

Rainbow Six: Siege z darmowym weekendem. Gracze szykują się do testowania Operacji White Noise

Ubisoft ponownie zaprasza do wypróbowania Rainbow Six: Siege. Firma właśnie potwierdziła kolejny darmowy weekend oraz znaczącą przecenę produkcji. Gracze mogą małymi krokami szykować się na nadciągającą aktualizację.

Rainbow Six: Siege wciąż cieszy się świetnym zainteresowaniem, jednak Ubisoft z chęcią zaprasza na serwery kolejnych graczy. Już w tym tygodniu otrzymamy możliwość darmowej rozgrywki w produkcję Francuzów

Rainbow Six: Siege zaoferuje walki w piętrowym wieżowcu. Zwiastun prezentuje nową mapę

W dniach 16-19 listopada odbędzie się darmowy weekend na serwerach Rainbow Six: Siege. W trakcie zabawy otrzymacie dostęp do pełnej zawartości produkcji, a gdy zdecydujecie się pozostać w grze, to od 27 listopada kupicie tytuł z rabatem wynoszącym aż 50%. Standardowo bez problemu przeniesiemy postęp z darmowego weekendu do pełnej wersji gry.

Ubisoft przygotowuje się do premiery Operacji White Noise, czyli czwartego dodatku w drugim roku wsparcia Rainbow Six: Siege – pliki trafią na serwer testowy 20 listopada. W tej sytuacji z nowościami zapoznają się gracze na komputerach osobistych.

Należy na pewno zaznaczyć, że ostateczne konkrety z dokładną prezentacją Operacji White Noise otrzymamy już 19 listopada podczas finałów Pro Ligi. Ubisoft zakończy turniej w wielkim stylu ujawniając żołnierzy z 707. Batalionu do Zadań Specjalnych oraz drugiego operatora z polskiej jednostki GROM.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: darmowy weekend rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft

Nie przegap