SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2017 15:36
Outcast - Second Contact na premierowym zwiastunie. Twórcy pokazują odpicowany świat
525V

Outcast - Second Contact na premierowym zwiastunie. Twórcy pokazują odpicowany świat

Sympatycy Outcast z 1999 roku długo czekali na ten dzień. W końcu możemy zapoznać się z odrestaurowaną historią, która została zaprezentowana na premierowym zwiastunie. Gra trafiła do sklepów, więc autorzy chwalą się zmianami.

Outcast pierwotnie trafiło na komputery osobiste. Za grę odpowiada belgijskie studio Appeal, które po latach zdecydowało się na stworzenie nowej wersji. Tytuł właśnie trafił na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Gameplay z Outcast - Second Contact

Długo czekaliśmy na nową wersję  Outcast. Produkcja z podtytułem Second Contact otrzymała zupełnie nową oprawę, która jest bez wątpienia najmocniejszym punktem odświeżonego wydania. W tym wypadku twórcy wykorzystali własną technologię, dzięki której od podstaw stworzyli bohaterów, lokacje, czy też przedmioty.

Autorzy zajęli się również usunięciem niektórych błędów, które były wymieniane przez największych fanów pierwowzoru, czy też zajęli się ulepszeniem interfejsu, płynności animacji oraz sterowania.

Outcast - Second Contact trafiło już do sklepów, ale trudno tak naprawdę natrafić na konkretne recenzje gry. Jest to dość zaskakująca sytuacja, która może ostudzić zapały niektórych graczy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: appeal big ben group outcast - second contact zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Outcast - Second Contact
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 12 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme