SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2017 18:30
Xbox One otrzymał system prezentów. Gracze mogą wysyłać upominki i ukrywać gry na liście osiągnięć
1102V

Xbox One otrzymał system prezentów. Gracze mogą wysyłać upominki i ukrywać gry na liście osiągnięć

Jedna z najbardziej pożądanych opcji właśnie trafiła do sklepu Microsoftu. Gracze mogą bez problemu kupować cyfrowe wersje gier, które następnie trafią do znajomych w formie prezentu.

Wysyłanie gier jako prezent zbiera pozytywne komentarze na Steam, więc posiadacze Xboksów One od dawna prosili Microsoft o dodanie tej funkcji. Inżynierowie z Redmond dopracowali propozycję i teraz gracze mogą korzystać z nowej opcji.

Microsoft zapowiada Black Friday. Xbox One S za 686 zł, Gold za 3,6 zł i 500 gier w promocji

Sytuacja jest bardzo prosta – włączając Xboksa One i wchodząc do sklepu, zobaczycie „Kup jako upominek”. Po dokonaniu takiego zakupu pojawia się zakładka, w której podajemy pseudonim znajomego, możemy dodać do paczki specjalną wiadomość, a następnie wysyłamy prezent.

Identycznie propozycja działa na witrynie Xbox.com, a zainteresowani mogą wysyłać gry, dodatki oraz nawet Przepustki Sezonowe. Jedynie w formie podarku nie mogą zostać wysłane produkty, które mają termin ważności. Jest to spowodowane prostą zasadą – wysłany prezent odbierzemy nawet po kilku miesiącach. Gdy otrzymamy na konto wiadomość, to bez problemu automatycznie wykorzystamy kod lub nawet… Przesłać bo sobie na inne konto.

Najnowszą funkcją jest również możliwość ukrywania produkcji z zerowym Gamerscore – wystarczy wejść w swoje konto i zaznaczyć opcję „Ukryj”. Wybrane tytuły nie będą teraz pojawiać się na liście.

Źródło: Twitter

Tagi: gift Microsoft prezent xbox xbox one