Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2017 15:37
Microsoft zapowiada Black Friday. Xbox One S za 686 zł, Gold za 3,6 zł i 500 gier w promocji
7584V

Microsoft zapowiada Black Friday. Xbox One S za 686 zł, Gold za 3,6 zł i 500 gier w promocji

Szykujcie gotówkę na zbliżający się tydzień. Microsoft potwierdził właśnie ogromne rabaty, dzięki którym kupimy gry oraz sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach. Xbox One S zgarniemy w najlepszej cenie w historii.

24 listopada odbędzie się święto zakupów. Black Friday pozwoli nabyć sprzęt i gry w atrakcyjnych cenach nie tylko w Stanach Zjednoczonych, więc Microsoft zdecydował się zapowiedzieć przyjemności, które rozpoczną się już w tym tygodniu.

Xbox Game Pass na świetnej reklamie. Microsoft prezentuje swoją usługę

W dniach 16-27 listopada zainteresowani gracze otrzymają możliwość kupienia subskrypcji Xbox Live Gold na 1 miesiąc za 1 dolara, a już następnego dnia rozpocznie się pierwsza fala promocji dla graczy, którzy posiadają „Złoty” status w usłudze Microsoftu. Od 17 do 27 listopada na Xbox Live zostanie przecenione ponad 500 tytułów, wśród których pojawią się znane i cenione marki – Amerykanie zapowiadają rabaty sięgające 65%.

Gracze otrzymają również możliwość tańszego wykupienia Xbox Game Pass (17-27.11 za 1 dolara na 1 miesiąc), a nawet dłuższy abonament Xbox Live Gold zgarniemy w lepszych cenach (10$ rabat na 3-miesięczny i 6-miesięczny abonament w dniach 23-27.11).

Firma zadba także o przeceny sprzętu. W lepszej cenie mamy kupić między innymi Xbox Elite Wireless Controller (50$ rabat), Xbox Design Lab (15$ rabat), czy też Xbox One S. Konsola Amerykanów w Ameryce zostanie przeceniona do poziomu 189 dolarów, czyli 686 zł! Jest to oczywiście propozycja dla graczy ze Stanów Zjednoczonych, ale możemy mieć pewność, że w rodzimych sklepach również natrafimy na liczne promocje.  

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Black Friday Microsoft promocja xbox one

Nie przegap