Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.11.2017 13:11
Kobiety mafii. Nowy film Patryka Vegi z plejadą gwiazd
5492V

Kobiety mafii. Nowy film Patryka Vegi z plejadą gwiazd

Polskie kino obfituje ostatnimi czasy w coraz ciekawsze produkcje, które starają się łamać pewne tematy tabu. Patryk Vega, który ostatnio zasłynął kontrowersyjnym Botoksem, znów chce nas zaszokować i pokazać mafijne życie od strony kulis - czyli oczami kobiet.

Dzieła słynnego reżysera można lubić bądź też nie, ale nie można odmówić mu jednego - pracowitości. Po wyrzuceniu na rynek swojej ostatniej produkcji, Vega znów zabrał się do pracy i już 23 lutego 2018 roku chce, abyśmy zobaczyli w kinach jego nadchodzącą opowieść.

Będzie to znów film gangsterski, który ma pokazać nam, że o polskim świecie przestępczym, wiemy jeszcze bardzo mało, co zwłaszcza tyczy się świadomości tego, jaką rolę w tym wszystkim odgrywają kobiety ważnych bossów.

Poniżej macie oficjalny komunikat prasowy opisujący nadchodzące "Kobiety mafii":

Twórca superhitów „Pitbull” i „Botoks”, Patryk Vega, uderza ponownie! „Kobiety mafii” – nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów, to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak ukazane z perspektywy kobiet – żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy. W doborowej obsadzie „Kobiet mafii” pierwsze skrzypce, w zupełnie zaskakujących rolach, grają aktorki: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Partnerują im ulubieńcy żeńskiej części publiczności: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior. „Kobiety mafii” to wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji. Zdjęcia do filmu są kręcone w Polsce, Maroko, Hiszpanii, Danii i Szwecji, a efekt finalny pokaże, że światem polskiej mafii rządzą mężczyźni, ale za ich czynami prawie zawsze stoją gotowe na wszystko kobiety.  

Tagi:

Nie przegap