Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2017 13:34
Star Wars: Battlefront II z nowymi bohaterami, mapami i kampanią. DICE zdradza plany rozwoju gry
1090V

Star Wars: Battlefront II z nowymi bohaterami, mapami i kampanią. DICE zdradza plany rozwoju gry

DICE zapowiedziało wielki rozwój Star Wars: Battlefront II, ale dopiero dzisiaj poznaliśmy konkrety przyszłych dodatków. Gracze mogą liczyć na sporo darmowych rozszerzeń, które wprowadzą do gry między innymi nowe mapy oraz kolejnych bohaterów.

Star Wars: Battlefront II zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu. Gracze mogą liczyć na kilka sieciowych trybów oraz kampanię fabularną, ale autorzy już wcześniej poinformowali, że planują również stworzyć sporo dodatków znacząco rozszerzających tytuł.

Recenzja Star Wars: Battlefront II

Już w grudniu rozpocznie się Star Wars: Battlefront II The Last Jedi Season, który wprowadzi na serwery nowych bohaterów, kolejne mapy, pojazdy oraz kilka innych atrakcji. Przyjemności rozpoczną się już 5 grudnia, gdy wybierzemy jedną ze stron konfliktu, a następnie przez kolejne dni weźmiemy udział w specjalnych wydarzeniach.

13 grudnia do gry wkroczą Finn oraz Kapitan Phasma – będą to pierwsi nowi bohaterowie przygotowani do Star Wars: Battlefront II. Warto jednak wiedzieć, że w tym dniu pobierzemy również dwie nowe mapy (Crait i D’Qar) oraz maszynę (RZ-AZ A-Wing).

DICE szykuje także smakołyki dla fanów kampanii single-player i na 13 grudnia zaplanowano premierę nowego rozdziału opowieści, w którym ponownie wcielimy się w Iden Versio, ale trudno powiedzieć, czy to DLC będzie dostępne za darmo. Twórcy podkreślają, że bohaterów, mapy i bronie pobierzemy bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Jednocześnie przez cały grudzień na serwerach będą odbywać się systematyczne wyzwania oraz specjalne wydarzenia, dzięki którym zgarniemy dodatkowe punkty i będziemy mogli ulepszyć swoich żołnierzy.

Konkretne szczegóły dotyczące planu rozwoju znajdziecie poniżej.


Źródło: www.ea.com

Tagi: DICE dlc dodatek Electronic Arts Star Wars: Battlefront II

Nie przegap