Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2017 21:00
Gears of War 3, Skate 3 i Mirror’s Edge piękniejsze na Xbox One X. Marcus Fenix zalicza nowe życie
1717V

Gears of War 3, Skate 3 i Mirror’s Edge piękniejsze na Xbox One X. Marcus Fenix zalicza nowe życie

Pod koniec ubiegłego miesiąca Microsoft potwierdził pierwsze tytuły ze Wstecznej Kompatybilności ulepszone dzięki mocy Xboksa One X, a dzisiaj poznaliśmy kolejne produkcje. Amerykanie nie zawiedli i Gears of War 3 wygląda znacznie lepiej.

Microsoft dzięki Wstecznej Kompatybilności stworzył z Xboksa One, Xboksa One S i Xboksa One X idealną maszynę dla wszystkich fanów Xboksa, ponieważ urządzenie odpala również tytuły z Xboksa 360 oraz pierwszego Xboksa.

Xbox One X ulepsza gry z Xbox 360! Znacznie lepsza jakość obrazu i wsparcie HDR - zobaczcie porównanie

Możemy mieć przy tym pewność, że nawet klasyki z Xboksa 360 będą działać i wyglądać lepiej na Xboksie One X. Microsoft nie zamierza ulepszyć wszystkich tytułów, ale możemy mieć pewność, że niektóre perełki zostaną odpowiednio potraktowane.

Aktualizacja trafiła już do Gears of War 3 i świeża wersja wygląda znacznie lepiej. Nowa platforma Amerykanów może pochwalić się lepszymi teksturami, które prezentują się zdumiewająco dobrze – nie możemy zapomnieć, że tytuł miał premierę w 2011 roku.

Poniższe porównanie jest sporą ciekawostką, ponieważ wiele na to wskazuje, że Microsoft zadba o dobre dostosowanie swoich największych klasyków. Gry w tym wypadku mogą otrzymać nawet 9-krotnie większą liczbę pikseli, a deweloperzy bez problemu odblokują 10-bitową głębie kolorów, czy też zadbają o wsparcie HDR.

Microsoft potwierdził dzisiaj przygotowanie aktualizacji dla Gears of War 3, Skate 3 i Mirror’s Edge.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft ulepszenia wsteczna kompatybilność xbox 360 xbox one

Nie przegap