SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2017 17:03
Xbox One X ulepsza gry z Xbox 360! Znaczna lepsza jakość obrazu i wsparcie HDR - zobaczcie porównanie
2936V

Xbox One X ulepsza gry z Xbox 360! Znacznie lepsza jakość obrazu i wsparcie HDR - zobaczcie porównanie

Microsoft ponownie bardzo pozytywnie zaskakuje. Firma zdecydowała się wykorzystać dodatkową moc Xboksa One X, by za jej pomocą ulepszyć kilka produkcji z Wstecznej Kompatybilności. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne.  

Amerykanie w ciekawy sposób wykorzystują dodatkową moc Xboksa One X. Firma nie tylko skupia się na najnowszych produkcjach pokroju Assassin’s Creed: Origins, ale również dba o klasyki.

Gry z Xbox na Xbox One od jutra. Microsoft publikuje listę, zapowiada ulepszenia i oglądamy porównania gier

Jeśli zamierzacie nabyć Xboksa One X, to możecie mieć pewność, że Halo 3, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Fallout 3 oraz Assassin’s Creed będą wyglądać znacznie lepiej. Gry z Xboksa 360 już na Xboksie One otrzymały ulepszenia, ale teraz pracownicy Microsoftu zdecydowali się na ponowne odpicowanie produkcji.

Niektóre tytuły posiadają odblokowaną 10-bitową  głębię kolorów (wcześniej 8-bitów), otrzymały wsparcie HDR, czy też zostały wzbogacone o 9-krotnie większą liczbę pikseli – redaktor IGN miał okazję sprawdzić Halo 3 w ruchu i wrażenia są wyjątkowo pozytywne.

To oczywiście tylko ciekawostka, ale dobrze, że nawet w takiej sytuacji Amerykanie potrafią skorzystać z atrybutów konsoli. Aktualnie firma zdecydowała się odrestaurować wyłącznie cztery wymienione powyżej gry.

Poniżej możecie spojrzeć na małą prezentację, ale oczywiście w tym wypadku największą różnicę odczujemy podczas rozgrywki na własnej kanapie.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2017/10/23/4-xbox-360-games-getting-xbox-one-x-enhancements

Tagi: halo 3 wsteczna kompatybilność xbox 360 xbox one

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme