Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.11.2017 10:40
The Last of Us Part II. Scenę z ostatniego trailera zarejestrowano na PS4 Pro. Studio przedstawia aktorów
3150V

The Last of Us Part II. Scenę z ostatniego trailera zarejestrowano na PS4 Pro. Studio przedstawia aktorów

Ostatni zwiastun The Last of Us Part II, ujawniony w Paryżu, był świetny. Studio Naughty Dog postanowiło rozwinąć temat, publikując screenshoty i informacje.

Patrząc na scenę ujawnioną na Paris Games Week z The Last of Us Part II można było pomyśleć, że oglądamy tylko prerenderowany filmik. Wygląda jednak na to, że mamy tu do czynienia z grafiką generowaną na silniku nowej gry. Sony opublikowało nowe screenshoty, na których pojawiła się adnotacja: "zarejestrowane na PlayStation 4 Pro".

Znakomity zwiastun The Last of Us Part II

Neil Druckmann podkreśla, że The Last of Us Part II znajduje się w fazie pełnej produkcji a gra korzysta z ewolucji autorskiego silnika Naughty Dog. Jednym z największych usprawnień tej technologii ma być lepsze oświetlenie, deformacje mięśni, efekty deszczu i doskonalsze animacje twarzy postaci. Większość z tych usprawnionych motywów widać w ujawnionym trailerze.

Naughty Dog zdradziło przy okazji, jacy aktorzy wcielili się w poszczególne postacie The Last of Us Part II. Yara to Victoria Grace, Lev to Ian Alexander, Emily Swallow, która grała w "Supernatural" to Emily. Laura Bailey (która wcieliła się w Eltariel z Cienia Wojny i Nadine Ross z Uncharted 4) to... jedna z bohaterek, którego imienia deweloperzy nie chcą jeszcze ujawniać, by nie spoilerować fabuły.

Last but not least - ekipa Naugthy Dog życzy fanom miłego Halloween, umieszczając na Twitterze okolicznościową grafikę. Znajdziecie ja w naszej galerii.

Tagi:

Nie przegap