Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2017 20:28
The Last of Us: Part II na genialnym  i brutalnym zwiastunie!
8759V

The Last of Us: Part II na genialnym i brutalnym zwiastunie!

I to jest właśnie Naughty Dog! Sony pokazało brutalny i mocny zwiastun The Last of Us: Part II, który potwierdza, że będzie to jedna z najważniejszych produkcji w katalogu Japończyków. Ten materiał po prostu trzeba zobaczyć.

Naughty Dog nie pozwala o sobie zapomnieć. Niegrzeczne Psiaki przygotowały bardzo mocny zwiastun, który pokazuje, że w ich świecie największym problemem nie są biegające truposze z grzybami na głowie… Każdy musi zwracać uwagę na „bliźniego”, bo to oni są największym zagrożeniem.

Długo czekaliśmy na tak mocny materiał z nowej przygody… No właśnie kogo? Pierwszy zwiastun pozwolił nam spojrzeć na Ellie, jednak tym razem przyglądamy się zupełnie nowym postaciom. Jest kobieta, której to wnętrzności prawie zostały wyrzucone na światło księżyca, są zbrodniarze i jeszcze możemy spojrzeć na dwójkę wybawicieli. Zwróćcie szczególnie uwagę na łucznika, który to porusza się z ogromną gracją – czy tylko ja tutaj widzę ruchy wspomnianej Ellie?

Na końcu nie brakuje znanych przeciwników, których widzimy wyłącznie przez sekundę, ale w zasadzie to wystarczy… Znane odgłosy. Wspomnienia powróciły. Sporą ciekawostką jest fakt, że prawdopodobnie widzimy tutaj dwie „grupy” – jest kobieta-ocalała i są wybawiciele. Dialog pozwala sądzić, że nie są to znajomi, jednak wspólny wróg jednoczy wyjątkowo szybko.  

Jest to oczywiście tylko trailer, ale kupuję go całym sobą. Detale, brutalność, złość – tutaj jest dosłownie wszystko i w sumie chętnie rzucam złotówkami w monitor wyczekując kolejnych konkretów. To będzie jedna z najważniejszych premier w katalogu PlayStation 4.

[Aktualizacja #1]

Na zwiastunie widzicie Emily Swallow (m.in. seriale Mentalista, Szczęśliwy powrót, Poniedziałek na chirurgii), która wcieliła się w Emily. W galerii możecie spojrzeć na świetne zdjęcie oraz Laurę Bailey (m.in. Injustice 2 jako Supergirl, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jako Nadine Ross, Farpoint jako Eva, inFamous: Second Son jako Fetch), ale jej tożsamość jest aktualnie sekretem. Materiał pokazuje również Yara, w którą wcieliła się Victorię Grace (m.in. Szkoła Rocka, Famous in Love) oraz Leva, którego ożywił Ian Alexandr (serial The OA)

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Sony The Last of Us: Part II

Nie przegap