Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2017 20:28
Paris Games Week konferencja Sony. Podsumowanie, opinie i zbiór materiałów
3354V

Paris Games Week konferencja Sony. Podsumowanie, opinie, ankieta i zbiór materiałów

Właśnie zakończyła się konferencja Sony na Paris Games Week. Japończycy w efektowny sposób przywitali imprezę pokazując kilka naprawdę mocnych produkcji. Jak oceniacie wydarzenie?

Wojtek: Bardzo pozytywne chwile, których się spodziewałem. Od dobrych kilku tygodni pojawiały się jasne sygnały zapowiadające mocne bombardowanie we Francji. Sony nie mogło zaprzepaścić okazji do przedstawienia światu swoich najmocniejszych produkcji z 2018 roku, a jednocześnie była to świetna okazja do pokazania światu nowych perełek. Największe zaskoczenie? Bez wątpienia zwiastun The Last of Us: Part II i Ghost of Tsushima. O tytule Sucker Punch słyszałem już kilkukrotnie, ale nie sądziłem, że zobaczymy go już dzisiaj. Na szczęście autorzy nie zawiedli serwując mocny zwiastun. Premiera to pewnie odległy temat, ale na grę autorów inFamousa mogę czekać i czekać.

Igor: Po Paris Games Week nie oczekiwałem zbyt wiele, albowiem dla Sony jest to tylko przystanek przed daniem głównym, którym będzie PlayStation Exprience. Jednakże jestem pozytywnie zaskoczony. Zakochałem się w Ghost od Sucker Punch, Concrete Genie jeszcze bardziej skradło moje serce swoją historią, a do tego pokazano w końcu nieco więcej z The Last of Us, które pójdzie w zupełnie nowym kierunku, jeśli chodzi o postacie. Słabiej wypadły gry z PS VR, ale to norma. Kilka ciekawych nowości, sporo konkretów ze znanych nam już gier - to jest to, czego pragnęliśmy. Teraz pora zacierać łapy na PSX 2017!

A Wy jak oceniacie imprezę? Poniżej przedstawiam listę wszystkich wiadomości, którą będziemy jeszcze dzisiaj kilkukrotnie aktualizować:

Tagi: paris games week playstation 4 sony