Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2017 19:20
Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds z potężnymi bestiami. Twórcy pokazują oczekiwany dodatek
1197V

Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds z potężnymi bestiami. Twórcy pokazują oczekiwany dodatek

Guerrilla Games nie zabrakło na wydarzeniu Sony. Twórcy przedstawili światu przyjemny materiał prezentujący dodatek do świetnego Horizon: Zero Dawn. Gracze mogą spojrzeć na urywki fragmentów rozgrywki.

Koniec problemów ze znakiem towarowym? Sony w Paryżu pokazało ciekawy materiał z nadciągającego, fabularnego rozszerzenia do Horizon: Zero Dawn. Film zapowiada walki z wielkimi i potężnymi bestiami.

Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds. Polacy nie wpłynęli na zablokowanie znaku towarowego – mamy oświadczenie

W zasadzie od zapowiedzi Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds czekaliśmy na tak konkretny materiał. Holendrzy w końcu pokazują czystą rozgrywkę, na którym Aloy musi mierzyć się z konkretnymi oponentami.

Już wcześniej autorzy potwierdzili, że w nowej historii nie zabraknie pojedynków z gigantycznymi bestiami i w sumie ujawniony materiał powinien zadowolić miłośników pierwszej przygody. Rozszerzenie trafi na rynek już 7 listopada, więc w najbliższym czasie powinniśmy otrzymać ostateczne informacje dotyczące DLC.

Aloy wThe Frozen Wilds trafi do zupełnie nowej lokacji, gdzie spotka kolejne plemię. Studio aktualnie nie potwierdziło długości przygody, ale możemy mieć nadzieję, że te przyjemności będą trwać przez przynajmniej 10 godzin.

Tagi: gameplay horizon: zero dawn the frozen wilds trailer zwiastun

Nie przegap