Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2017 21:00
Sea of Thieves rajem dla piratów. Rare pokazuje najważniejsze cechy gry
759V

Sea of Thieves rajem dla piratów. Rare pokazuje najważniejsze cechy gry

Brytyjczycy przygotowali obszerny materiał prezentujący „10 najważniejszych rzeczy, które powinniście wiedzieć o Sea of Thieves”. Film w ciekawy sposób podsumowuje ciekawostki, a zarazem prezentuje istotne cechy tytułu.

W 2015 roku Brytyjczycy ujawnili swoją nową produkcję, która już wtedy była zapowiedziana jako „najlepsza produkcja Rare”. Wielka premiera tytułu odbędzie się dopiero w przyszłym roku, ale studio ponownie zachęca do swojej pirackiej przygody.

Sea of Thieves. Gameplay przedstawia rozgrywkę cross-platformową, piękną oprawę i walkę piratów

Rare stawia na swobodną zabawę korsarzy, w której każdy zainteresowany otrzyma wolną rękę w kreowaniu przygód. Nad naszymi głowami nie pojawi się wielki znak informujący o zadaniu głównym, a po prostu każdy zawodnik otrzyma wielką swobodę do kreowania „własnej legendy”.

Twórcy nie zamierzają nas ograniczać, więc od początku otrzymamy dostęp do wielkiego świata, który będziemy dowolnie przemierzać. Zawsze podczas podróży możemy natrafić na innych piratów –czasami inni gracze nam pomogą, a innym razem zaatakują w tym najmniej odpowiednim momencie.

Studio jednak stawia na ogromną zabawę. Cross-play sprawi, że na serwerach wciąż nie będzie brakować śmiałków do wspólnego szukania skarbów, a cały system jest wykreowany w ten sposób, by zachęcić do dzielenia się swoimi wrażeniami.

Pewnie nie każdy będzie chętny na taką rozgrywkę, ale właśnie od tego są testy – autorzy wciąż zapraszają chętnych do gry. Wystarczy wypełnić ankietę, a następnie czekać na stosowny klucz, który pozwoli pobrać tytuł.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Microsoft PC Rare Sea of Thieves xbox one zwiastun

Nie przegap