Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.10.2017 10:05
Destiny 2 na PC. Duża poprawa grafiki względem konsol. Test i świetny filmik Bungie
1394V

Destiny 2 na PC. Duża poprawa grafiki względem konsol. Test i świetny filmik Bungie

Wygląda na to, że Bungie faktycznie bardzo przyłożyło się do wykonania pecetowej wersji Destiny 2. Tytuł błyszczy na komputerach i jest chwalony m.in. przez DigitalFoundry.

Destiny 2 zadebiutowało już na PC. Gra dystrybuowana jest na platformie Battle.net. Oczywiście gracze zastanawiają się, na jak duży skok jakości graficznej można liczyć w tej konwersji. Okazuje się, że właściciele high-endowych pecetów mają powody do zadowolenia.

Poradnik do Destiny 2

DigitalFoundry nazywa robotę wykonaną w konwersji "spektakularną pracą". Pecetowa wersja Destiny 2 zapewnia znaczącą poprawę w jakości cieni, tekstur i LOD. Destiny 2, z odpowiednio mocnym PC, nie ma również żadnych problemów z generowaniem 60 fps. Teoretycznie strzelanina zadziała nawet w 200 fps (o ile posiadacie wyświetlacz z takimi parametrami).

 

Oprócz testu grafiki wykonanego przez DigitalFoundry mamy też dla was nowy oficjalny materiał od Bungie "ViDoc: A Whole New World", w którym deweloperzy opowiadają o wyzwaniach związanych z przenoszeniem Destiny 2 na komputery osobiste.

Tagi: Bungie Destiny 2 grafika pc ps4 xone

Nie przegap